Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Svatba na téma Halloween? Přesně takovou realizoval i tento mladý pár

Martina Mádlová

Martina Mádlová

1. 11. 2017

Přemýšleli jste někdy o tom, že si uděláte opravdovou strašidelnou svatbu, ale nemáte takovou odvahu nebo nevíte, jak by se na strašidelnou veselku tvářili hosté? Pak věřte, že nejste ani zdaleka jediní, kdo touží po takové svatební veselici. Podívejte se, jak to vyřešil jeden mladý sympatický pár, který má rád tajemno, záhady a dobrodružství.

Halloweenská výzdoba svépomocí

Projektová manažerka Jess a výrobce nábytku na zakázku Jay se vzali před opuštěnými pevnostmi druhé světové války ve Fort Wetherill v Jamestownu. Takřka vše na svatbě bylo vyladěné do halloweenské nálady. Nechyběli netopýři, lebky, stylová kytice, černá kočka, nevěstin náhrdelník s netopýrem i tematická korsáž pro ženicha. Nevěsta i ženich chtěli vytvořit intimní a příjemnou atmosféru, ale zároveň i trochu strašidelnou. Každý host mohl také něco přivést sebou a doplnit tak jedinečný den, který spolu strávili. Vytvořili i svatební pozvánky, které, jak sami nazvali, byly uměleckým dílem.

Ženich řekl, že byl velmi nadšený, že mohli výzdobu vytvořit z věcí, které měli doma a použít tak krásné vzpomínky a jedinečné poklady, co během svého společného života už nashromáždili.

Jejich svatba byla vlastně takovým odrazem jejich života. Oba milují trávení času venku a hledání dobrodružství. Prozkoumávají opuštěná a strašidelná místa. Rádi se prochází po zapomenutých stezkách a hledají poklady, které pak přidají do své sbírky divných a unikátních věcí. Každé místo, které navštívili, mělo své zastoupení v podobě nějaké věci i na jejich svatebním dni.

Svatební cesta: 10 úžasných destinací pro líbánky snů

Jak probíhal svatební obřad?

Svatební obřad proběhl před starou a opuštěnou pevností druhé světové války. Toto místo se jim líbilo i jako objekt k prozkoumání. Ve starých a rozsáhlých podzemních tunelech se toho dá objevit opravdu hodně. Měli sebou lopaty, košťata a sáčky na odpadky. Už týden před svatbou tam pilně pracovali a vše pečlivě vyčistili. Bohužel je to poměrně frekventované místo a navštěvuje ho hodně lidí. Menší úklid byl tak nutný i ve svatební den.

Ceremoniál trval 20 minut a po něm přišlo mnoho objetí, smíchů a přání štěstí. Hosté seděli jen na šesti židlích. Vyrobili také jednoduchý stůl, který byl použit jako bar na šampaňské k přípitku po obřadu. Všichni si tak mohli přiťuknout a ještě jednou poblahopřát.

Svatební špalír: uspořádejte tradiční svatební pochod trochu netradičně

Strašidelná svatební hostina

Svatební večeře se konala ve staré restauraci s koloniálním domem z 18. století. Byla to intimní večeře jen pro deset lidí v restauraci, která přesně vyhovovala stylu novomanželů. Bylo tam ticho, klid a intimní atmosféra. Všichni mohli mluvit, mít projevy a užívat si šťastného večera. V restauraci bylo velmi nízké osvětlení, které poskytovalo strašidelný pocit, což bylo úžasné a perfektní pro Halloweenskou noc. Na stolech nechyběla stylová květinová výzdoba a samozřejmě klasické dýně. Nevěsta s ženichem měli i dort ozdobený marcipánovými barevnými listy stromů.

https://www.instagram.com/p/BOYIV5aBgNI/?taken-by=sarasmilephoto

A co vidí nevěsta jako nejdůležitější při organizaci svatby?

Všichni zúčastnění musí vědět, kde a kdy mají být. Musíte mít kontakt na všechny. A hlavně jsou důležité komfortní a kvalitní boty. Na všem ostatním se dá ušetřit, ale na botách rozhodně ne.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Svatba na téma Halloween? Přesně takovou realizoval i tento mladý pár