Menu
WeddingMag
Pro svatebčany

Tipy na svatební dary, které potěší

Svatba je významným mezníkem v životě, kdy se dva lidé vydají na společnou cestu životem stvrzenou slibem před svými nejbližšími. Ti mají jako hosté jasně daný úkol – veselit se a radovat se z všudypřítomné lásky. Tomu ale předchází vybírání ideálního svatebního daru. Ten by měl především odrážet vaši osobní vazbu na novomanžele a zároveň by měl být praktický a památný.

Splňte novomanželům jejich přání

Ať už je vaše představa o ideálním svatebním daru jakákoliv, vždy byste ji měli přizpůsobit čerstvým novomanželům a jejich zálibám. Ve většině případech, si ženich a nevěsta napíšou tipy na dárky, v opačném případě zůstává rozhodnutí na vás. Vciťte se do jejich potřeb a cestovatelům nadělte peníze na letenky, vášnivým gamerům PlayStation nebo jinou herní konzoli, umělcům a sportovcům zase speciální zážitek nebo novou výbavu. Zkrátka cokoliv, po čem jejich srdce touží.

Peníze jsou neutuchající klasikou

Ačkoli to nemusí být osobní, peněžní dary jsou často nejlepší volbou. Mnoho novomanželů čelí finančním výzvám spojeným s pořádáním svatby nebo plánováním budoucího společného života, takže finanční příspěvek jim přijde vhod. Často se finance berou také jako náklad na nadcházející líbánky, a proto je novomanželé vždy ocení.

Potřeby do společné domácnosti

Tradiční dary jako kuchyňské potřeby, elektronika nebo dekorace do domácnosti jsou stále populární. Vyberte něco, co novomanželé potřebují nebo by si sami nekoupili, jako například kvalitní sadu nožů nebo robotický vysavač. Pokud chcete oprášit staré tradice, darujte luxusní sadu nádobí jako za starých časů.

Darujte zážitek

Darujte společný zážitek, jako je víkendový pobyt, večeře v luxusní restauraci, degustační kurzy vín nebo let balónem. Tyto zážitky mohou novomanželům poskytnout nezapomenutelné vzpomínky, které budou mít již navždy spojené s vámi.

Podpořte jejich společné hobby

Pokud mají novomanželé společné záliby, určitě je potěší dary související s jejich koníčky. Ať už se rádi potápí, hrají na hudební nástroj, běhají přespolní běhy, nebo hrají videohry, nové vybavení se jim bude hodit.

Vybrat vhodný dárek je umění

Krásný obraz, socha nebo ručně vyrobený předmět mohou být krásným doplňkem do domova novomanželů. Vybírejte s ohledem na jejich vkus a styl, případně volte investiční kousky, které se stanou jejich rodinným bohatstvím.

Personalizované dary na míru

Personalizované dárky, jako jsou ručníky s monogramy, ryté sklenice nebo fotokniha se vzpomínkami, přidávají osobní dotek a jsou vždy velmi ceněné. Do fotoknih se často zakomponují i extra finance, které tak dostanou osobnější rozměr.

Veronika Decsy
Copywriter
Copywriterka s přesahem do SEO, která se psaním živí od roku 2017. Dokáže se vcítit do potřeb klienta a tvoří věcné a poutavé texty. Některé z nich můžete najít například na portálu produktvdetailu.cz.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Tipy na svatební dary, které potěší