Menu
WeddingMag
Zásnuby

Mladý pár se zasnoubil, uspořádal svatbu a letěl na svatební cestu – vše v jednom letadle

Martina Mádlová

Martina Mádlová

24. 11. 2017

Zasnoubili se, měli svatbu a letěli na svatební cestu. Že na tom není nic zvláštního? Ne není, když se toto vše děje postupně. Jak se ale stane, že nastoupíte do letadla a než z něj vystoupíte, jste zasnoubená i vdaná? Jednoduše. Přesvědčte se sama.

Zásnuby

Když Nathaly Eiche nastoupila na cestu z Vídně do Atén s dlouholetým přítelem Jürgenem Bognerem, myslela si, že míří na dovolenou do Řecka. Neměla tušení, ž tajně odjíždějí na to, co jsou vlastně jejich líbánky. Pak se ale začalo dít něco zvláštního. V první polovině letu si Eiche všimla, že cestující před ní začali zpívat „Marry You“ od Bruna Marsa. Netrvalo dlouho a zjistila, co se děje. Bogner se najednou zvedl a poklekl před ní. Požádal Eiche o ruku a ona okamžitě odpověděla „ano.

Svatba

Říkáte si, že to už by mohlo stačit? Romantika, láska, nádhera. Jenže tím to nekončilo. Bogner věděl, že po jeho prvním návrhu musí být odvážný a kout železo, dokud je žhavé. V posledním roce bylo vidět, že pokaždé, když měl někdo z přátel svatbu, bylo na Eiche vidět, že už je také připravena. A proto chtěl, aby pro ni byl tento zážitek skvělý a jedinečný. Měl to být nejlepší den života jich obou. Tak proč nespojit zásnuby i se svatbou? Proto spolu s Austrian Airlines, nejlepším přítelem Eiche a jejich rodinnými příslušníky, uspořádal spontánní svatbu přímo v letadle.

Díky brilantně provedenému spiknutí dostal do letadla snubní prsten, svatební kapelu, kytici, krajkové svatební šaty (které navíc Eiche opravdu dokonale padly), houslisty, pár členů rodiny, kteří se schovávali v zadních řadách letadla. Naplánované to bylo opravdu geniálně.

Expartner na svatbě? Kdy je vhodné ho pozvat a kdy na to rovnou zapomeňte?

Eiche byla nadšená. Po převlečení do šatů a vytvoření volného a romantického účesu provedl otec nevěstu uličkou mezi sedadly až k oddávajícímu. Eiche prohlásila, že byla opravdu nadšená a do poslední chvíle neměla o ničem ani tušení. Bylo to nádherné překvapení.

Po výměně slibů v 35 000 stopách nad zemí, přivezla posádka letecké společnosti zvláštní svatební dort pro novomanžele a další cestující a dokonce byly i nějaké ty bublinky na oslavu. Bogner dokonce rozdával i drobné svatební dárky všem na palubě, kteří byli všichni zaneprázdněni focením a natáčením improvizovaného obřadu.

Nevěsta a ženich byli poté pozváni do kokpitu, aby se seznámili s kapitánem letadla a prvním důstojníkem a pořídili si s nimi fotky.

Svatební veletrhy 2018: Podívejte se, co určitě nesmíte v příštím roce promeškat

https://www.instagram.com/p/BJFWzlDj9Tq/?taken-by=cherriesandbanana

Líbánky

A teď přichází poslední a nejlepší část. Šťastný pár vystoupil v Řecku, nyní už jako manželé a mohl se vydat na svou svatební cestu.

Je opravdu fascinující nastoupit do letadla s vidinou obyčejné dovolené jako svobodná dívka a vystoupit jako vdaná žena. Dámy, chtěly byste to také zažít?

Ohodnoťte tento článek:
4,6
Právě čtete

Mladý pár se zasnoubil, uspořádal svatbu a letěl na svatební cestu – vše v jednom letadle