Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Tajemství dokonalé svatby: Make-up artist & hair stylist

Svatební den patří mezi nejkrásnější a nejdůležitější dny každé ženy. Nevěsty chtějí, aby byl tento den naprosto dokonalý a investují hodně času i úsilí do plánování. K tomu samozřejmě patří i svatební vizáž, protože každá nevěsta si přeje být tou nejkrásnější.

Tajemství dokonalé svatby: Make-up artist & hair stylist

Svatební den patří mezi nejkrásnější a nejdůležitější dny každé ženy. Nevěsty chtějí, aby byl tento den naprosto dokonalý a investují hodně času i úsilí do plánování. K tomu samozřejmě patří i svatební vizáž, protože každá nevěsta si přeje být tou nejkrásnější.

A o to se postará vizážistka a hair stylistka, která vám vytvoří dokonalý make-up, který vydrží slzy štěstí i polibky od babiček a dalších svatebčanů. A nejen to, zároveň vám udělá perfektní účes, který bude vypadat na každé fotografii dokonale! Stále váháte?

Proč mít na svatbě vizážistku a vlasovou stylistku?

Do svatebního účesu se většina žen sama nepouští, protože udělat si dokonalý drdol nebo zapletený účes, když nemáte oči vzadu, je dost nereálné a obtížné.

Hodně žen, co se ale běžně líčí, si může říct, že make-up zvládnou samy. Bude ale vypadat výsledné líčení dokonale jak na denním světle, tak na fotografiích? Vydrží slzy štěstí? Pojďme se podívat, proč je lepší najít si profesionála!

Zkušenosti a dovednosti

Pod rukama vizážistky prošlo již mnoho typů pletí, tvarů obličeje, očí i rtů. Tudíž ví, jak s nimi pracovat. Profesionální make-up artist vám poradí, jaké líčení vám bude nejvíce slušet a jak se bude hodit k vybraným svatebním šatům a účesu.

Profesionální dekorativní kosmetika

Jeden z nejdůležitějších bodů, proč si najmout profesionála. Vizážistky používají profesionální dekorativní kosmetiku, která zajišťuje dlouhou výdrž make-upu a dokonalý výsledek. Ví, na co se mohou 100% spolehnout a které kosmetické produkty budou nejlepší pro váš typ pleti.

Dokonalost na fotografiích i na denním světle

Svatební líčení je specifické, protože musí vypadat skvěle nejen na denním světle, ale také na fotografiích. Svatební fotky, popřípadě videa, jsou vzpomínky, které budete mít již navždy. A určitě na nich nechcete mít rozmazanou řasenku, rozpitou rtěnku nebo příliš lesklý make-up.

Odolnost vůči slzám i dešti, aneb když padá štěstí

Profesionální make-up artist vám vytvoří líčení, které vydrží netknuté po celý den. Slzy štěstí, polibky i případný déšť. Aplikace make-upu a jeho fixace ve svatební den je odlišná než na klasické denní líčení nebo foto make-up. Svěřte se do rukou profesionála a make-up vydrží vše.

Zakrytí nedokonalostí a zvýraznění předností

Svatební líčení má zvýraznit vaše přednosti, přirozeně krásné rysy, a potlačit nedokonalosti. Profesionální vizážistka hned uvidí, co má na vašem obličeji zdůraznit a co ne. Vytvoří vám dokonalé svatební líčení, díky kterému se budete cítit nejkrásnější.

Zkouška svatebního líčení a účesu

U svatebního make-upu je zkouška líčení velmi důležitá. Do detailů si proberete vaši představu, vyzkoušíte různé intenzity líčení a najdete to, v čem se budete cítit nejlépe a nejkrásněji. Zároveň make-up artist & hair stylist vám na zkoušce vytvoří i účes, takže budete vědět, jak celý look bude ve svatební den vypadat.

Nezapomeňte se na zkoušku svatebního líčení a účesu správně připravit.

Dokonalý výsledek

Dokonalé svatební líčení a perfektní účes krásně doplní šaty a váš celkový svatební look. Ať už bude svatba v jakémkoliv stylu, profesionální vizážistka vám poradí a pomůže. Dokonalý výsledek zaručen!

Svatební líčení a účes jsou důležitou součástí každé svatby. Dopřejte si na tuto výjimečnou událost make-up artistku & hair stylistku, která se postará o dokonalý svatební look. Přece jen starostí s plánování svatby máte už teď více než dost, nepotřebujete ještě ve svatební den hledat rtěnku nebo řešit špatný odstín make-upu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tajemství dokonalé svatby: Make-up artist & hair stylist