Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Svatební trendy? Máme pro vás 5 tipů, o kterých jste možná ještě neslyšeli

Martina Mádlová

Martina Mádlová

14. 7. 2018

Budoucí manželé, kteří chystají svatbu, často cítí tlak mít „nadčasovou“ nebo „klasickou svatbu. Ovšem ona nadčasová svatba vlastně neexistuje. Stejně jako móda nebo domácí dekorace i svatební trendy odcházejí a přicházejí. My vám přinášíme 5 unikátních trendů, o kterých jste možná ještě neslyšeli.

Takže jak na to? Ideální rada je, zapomeňte na to, že se budete snažit být nadčasoví a nechte se zaujmout jedinečnými trendy, které si zamilujete a použijete ve svůj svatební den jako svou vlastní magickou značku. A své svatební fotografie budete milovat i za dvacet let stále stejně.

Tajemství spočívá ve výběru trendů, které skutečně rezonují s vámi, které vám něco říkají a vždycky se vám líbily a líbit budou, ať už právě teď frčí cokoliv. V novém roce je načase znovu definovat klasiku pro sebe i svého partnera.

1. Silent Disco

Poté, co skončí všechny ceremonie i hostina, obvykle začíná večírek. Ovšem ne každý je nadšen z hlasité hudby, která takřka znemožňuje normální rozhovor. Proč tedy nedat hostům tzv. tiché disko? Účastníci poslouchají (a tančí) na hudbu, kterou vysílají bezdrátová sluchátka, a zbytek osazenstva může pokračovat ve svých rozhovorech bez obtěžování. Možná se tato část vaší svatby, stane vaší nejoblíbenější.

Jakou hudbu a styl vybrat na svatební tanec. Tipy i pro netanečníky

2. Živé malování

Fotografické kabinky jsou úžasné, ale pokud má být vaše svatba skutečně exkluzivně zaznamenána, najměte si živého malíře k zachycení svého svatebního dne. Event malíři přijíždějí brzy, aby začali vytvářet scénu, a pokračují v malování i během svatebního obřadu nebo recepce. Navíc poskytují i zábavu, protože každý host se bude chtít podívat na pokrok v průběhu dne i na krásné umělecké dílo, které vám pomůže si váš den zapamatovat navždy.

3. Zapomeňte na květiny

Zelená barva je barvou roku, tak proč nemít krásnou svatební kytici ze zelených rostlin? Je svěží a všestranná. Může být bujná i minimalistická a navíc vám ušetří i nemalé peníze. Pokud je živých květin až až, můžete je doplnit trendem roku 2017 – papírem. A získáte ihned dlouhotrvající kytici.

Umělé květiny na svatbu? Ano nebo ne?

4. Diadémy

Ať už se jedná o miniaturní čelenky nebo nádherné kousky s hvězdami a krystaly, tyto ozdoby na hlavu jsou perfektní ozdobou na váš svatební den. Koruna na hlavě nemusí být jen ze šperků, ale klidně i z květin. Je jen na vás jestli chcete mít přírodnější svatbu nebo jste raději ozářená šperky. Každopádně si můžete být jistá, že tento trend nikdy nezestárne.

5. Větší výška

Po období spíše nižších dekorací a ozdob můžeme nyní očekávat, že v roce 2018 se bude hledět na výzdobu hodně vysoko. Přemýšlejte o květinových lustrech a různých stropních instalacích. Na stolech mohou stát květiny připomínající tvar trumpety a umístěné ve vysokých vázách. Jsou dokonale moderní a hravé. Nesmí chybět ani vysoké svíčky, vysoké sklenice apod. Zkrátka čím vyšší, tím lepší.

Svatební trendy se často mění. Prakticky každý rok je něco nového. Ale to neznamená, že novinky nadchnou zrovna vás. Vybírejte jen takové trendy, které se vám opravdu líbí, a jste si jistí, že je na své svatbě opravdu chcete. Byla by škoda se za pár let dívat na své svatební fotky s nechutí. Hodně štěstí.

Ohodnoťte tento článek:
4
Právě čtete

Svatební trendy? Máme pro vás 5 tipů, o kterých jste možná ještě neslyšeli