Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Svatební foto: 9 záběrů, které byste určitě měla mít do alba

Adéla Beranová

Adéla Beranová

9. 4. 2018

Dobrý fotograf bude vědět, jaké svatební okamžiky by neměl zmeškat. Ale i se sebelepším fotografem je dobré se dopředu domluvit, jaké fotky jsou pro vás důležité a bez kterých se nechcete obejít, zejména máte-li omezený rozpočet.Vybrali jsme pro vás 9 okamžiků svatebního dne, které určitě stojí za zaznamenání.

Oblékání do šatů

Budete se cítit jako princezna, proto si nechte ten okamžik zaznamenat! Je to také příležitost, jak dostat na fotky přirozeně i maminku. Požádejte fotografa, aby udělal i pár snímků, jak vám maminka pomáhá do šatů.

Když vás poprvé uvidí kamarádky

Tohle bývají opravdu perfektní fotky. Ať si fotograf stoupne za vás ve chvíli, kdy budete vycházet oblečená z pokoje. Vyfotí tak první reakci vašich nejbližších.

Průchod k oltáři

Požádejte fotografa o několik různých fotek toho, jak procházíte s tatínkem špalírem. Je to jeden z nějkrásnějších okamžiků celého obřadu, nad fotkami budete později zasněně vzdychat.

První fotka ženicha a nevěsty, muže a ženy

První fotka muže a ženy

Fotka vás dvou poprvé spolu jako manželů bude zajímat úplně každého, musí být proto perfektní. Existuje nespočet možností, jak tento okamžik zaznamenat. Pokud svému fotografovi důvěřujete, nechte to na něm, určitě vymyslí originální záběry. Obecně platí, že čím méně jsou fotky univerzální a tedy vystihují vás, tím jsou krásnější.

Svatební rodinné foto

Rodinná fotka

Fotka celé rodiny je sice organizačně mírně náročná, ale stojí určitě za to. Budou se nad ní rozplývat a bavit všichni ještě hodně dlouho po svatbě.

První tanec foto

První tanec

Fotka toho, jak poprvé s manželem vstupujete na taneční parket a užíváte si svůj sólo tanec by neměla chybět v žádném svatebním albu, ujistěte se, že ji později v tom svém najdete.

Krájení dortu

Krájení dortu

Nejde jen o tradici, ale také o magický okamžik. Stojíte se svým vyvoleným bok po boku, vidět jsou i vaše prstýnky a kolem shromáždění hosté. Takovou chvíli si přece chcete zapamatovat.

Házení kytice

Házení kytice

Tohle může být pro fotografa složitá disciplína, ale pokud je šikovný, zvládne vytvořit i krásnou fotku házení kytice.

Proslovy

Na hostině nezapomeňte nechat vyfotit i všechny řečníky, nad snímky si pak snadno vzpomenete, jak se vašemu tatínkovi zlomil hlas a jak byla vaše tchýně nezvykle milá.

Ohodnoťte tento článek:
3,1
Právě čtete

Svatební foto: 9 záběrů, které byste určitě měla mít do alba