Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Svatební doplňky: víte, jaké vám na svatbu rozhodně nesmí chybět?

Martina Mádlová

Martina Mádlová

21. 11. 2017

Svatební doplňky pro nevěstu jsou takřka stejné důležité, jako její svatební šaty. Vyzdvihnout krásu nevěsty a udělají jí úžasnou v její velký den. Některé jsou jen tak pro radost a zkrášlení a jiné  nepostradatelné. Mají svou tradici a ke svatbě tak nějak neodmyslitelně patří. Podívejte se na seznam svatebních doplňků, které by neměly chybět žádné nevěstě.

Na svatební doplňky myslete včas

S naším přehledem budete hned vědět, jaké doplňky musíte ve svůj velký den mít. Zjistěte, zda máte vše připravené nebo ještě musíte něco pořídit. Ve svůj svatební den si zasloužíte, aby bylo všechno perfektní.

Svatební boty

Svatební boty jsou nezbytností číslo jedna. Bez těch se vdáte opravdu jen těžko. Zároveň jsou mnohem důležitější, než by mnoho nevěst napadlo. Nejen, že musí ladit s vašimi šaty, ale zároveň by vám měly dokonale sedět, nikde netlačit a samozřejmě zapadnout do vašeho vkusu. Skloubit toto všechno dohromady nebývá vždy úplně jednoduché. Trochu snazší to budete mít u dlouhých šatů až na zem, kde nejsou boty tolik vidět.

Při výběru myslete hlavně na to, že v botách strávíte hodně času, budete v nich tančit a možná hrát i nějaké svatební hry. Jestliže nechcete dalších několik dní kulhat oblepená náplastmi, vyhraďte si na výběr správných bot dostatek času a nechte si poradit od odborníků v obchodě. A jaké svatební boty jsou nejoblíbenější? Rozhodně boty na podpatku, balerínky v bílé barvě, šampaň, perlové či stříbrné a v létě také páskové boty.

Svatební podvazek

Podle tradic má mít nevěsta něco nového, starého, půjčeného a modrého. Nejčastěji to bývá podvazek v modré barvě, který jí ještě často někdo daruje. V podstatě hned vyřeší dva problémy. Svatební podvazek je velmi sexy záležitost a zejména muži tento doplněk rozhodně oceňují. Navíc si s ním užijete o svatebním dni i spoustu legrace. Podvazek se může vykupovat, ženich ho musí se zavázanýma očima nevěstě sundat z nohy, ale ne rukama a také se s ním hází podobně jako se svatební kyticí.

Závoj a svatební čelenka

Závoj podle mnohým patří mezi staromódní svatební doplňky, ale stále má své kouzlo. Dnes můžete vybírat ze závojů všech různých délek, provedení, materiálů. Nikdy nebude nic tak krásného, jako chvíle, kdy ženich zvedne závoj své nevěstě a uvidí, jak je krásná.

Kdo nechce závoj, volí často do vlasů různé čelenky nebo jiné doplňky. I zde je výběr široký a pestrý. Do účesu se vkládají třeba kytičky, kuličky, motýlci. Dnes není takřka nic nemožné. Lesklá čelenka s malými kamínky z vás zase udělá dokonalou princeznu. A pokud byste chtěla čelenku i závoj, i tato varianta je možná a vypadá úchvatně.

Svatební spodní prádlo

Spodní prádlo sice není vidět, a když někde vykukuje, je to určitě špatně, přesto byste jeho výběr neměla podceňovat. Nejen, že je potřeba, aby prádlo bylo kvalitní, prodyšné a dokonale vám sedlo, ale zároveň s ním určitě chcete ohromit i svého budoucího muže. Krásné sexy prádélko se navíc nikdy neztratí.

Šperky

Ten nejdůležitější šperk ze všech dostanete před oltářem. Protože ale ženy milují šperky, je jasné, že svůj vzhled chtějí nějakými zvýraznit i na tak významné události. V tomto případě se ale držte toho, že méně někdy znamená více. Šperky volte spíše decentní a nepřehánějte to s jejich počtem.

Svatební svetřík

Možná vás to ani nenapadlo, ale večer bývá chladno. Proto nezapomeňte mít připravené něco, co stále vypadá hezky a elegantně, ale přitom zažene chlad. V takovém případě jsou ideální bolerka, která jsou dostupná v mnoha provedeních (s krátkými nebo dlouhými rukávy, zapínací, kožešinkové, lesklé i jemné jako vánek).

Svatební paraplíčko

Svatební doplňky

Svatební paraplíčko vypadá na fotkách dokonale

Připravte se na každou situaci stylově. Kdyby se na svatbě pokazilo počasí, mějte po ruce svatební krajkový deštník. Je elegantní a budete s ním velmi šik nevěsta. I kdyby nepršelo, tak se vám určitě hodí. Na svatebních fotografiích bude vynikat přímo báječně.

Kabelka na nezbytnosti

Lesk na rty, řasenka, pudr, tvářenka, kapesníčky a mnoho a mnoho dalších věcí potřebujete mít u sebe. I na svatbě. Proto si sebou nezapomeňte vzít nějakou malou kabelku, ideálně vhodné psaníčko. Samozřejmě si ho nebudete brát na obřad, ale po něm se určitě stane nepostradatelným. Navíc takovou kabelku využijete i později, až půjdete někam do společnosti.

Svatební košilka

Sexy svatební košilka v bílé, smetanové nebo klidně i v dráždivé rudé barvě bude dokonalým završením celé svatební veselice. Vaší svatební noci dodá tu správnou atmosféru. A nezapomeňte si jí vzít i na svatební cestu. Bude se určitě hodit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Svatební doplňky: víte, jaké vám na svatbu rozhodně nesmí chybět?