Menu
WeddingMag
Plánování svatby

Svatba podle horoskopu: jak prožívají svatbu jednotlivá znamení?

Martina Mádlová

Martina Mádlová

28. 12. 2017

Zní vám v uších svatební zvony a vy se nemůžete dočkat svého dne? Těšíte se, že budete kráčet svatební uličkou v krásných šatech a s dokonalým účesem? Svatební veselí ale často mohou narušit i zdánlivé maličkosti. Co o vás a vaší svatbě může prozradit znamení horoskopu?

Berani

Berani se často do věcí vrhají po hlavě bez velkého přemýšlení a rozvažování. Zároveň se často zaobírají malichernými detaily. Měli by si užívat svatební den plnými doušky a neřešit drobné nedokonalosti. Ideálním řešením je pověřit přípravou a organizací svatby někoho blízkého a důvěryhodného. Výhodou Beranů je to, že mají rádi uvolněnější zábavu a neholdují příliš naškrobené atmosféře.

Jak vytvořit seznam svatebních hostů? Tipy, s kterými to půjde hravě

Býci

Svatby Býků jsou většinou velmi romantické, plné květin a zamilovaných dekorací. Nevěsty ve znamení Býka chtějí mít nádhernou svatbu. Zaměřují se především na detaily a dávají si záležet na každém kousku. Chtějí, aby celý den proběhl poklidně a bez hádek kohokoliv. Býci jsou také šetřiví a nechtějí za svatbu vydat hromady peněz. Často si tak hosté platí částečně svou útratu. Býci mají sklon někdy klesnout až do jisté kýčovitosti. V tomto ohledu by se měli raději držet při zemi, aby jejich svatba nevypadala jak přezdobený polárkový dort. Méně je v tomto případě rozhodně více.

Blíženci

Blíženci jsou plni nápadů, velmi dobrých a zajímavých, ale někdy si toho na sebe naberou mnohem víc, než dokáží zvládnout. Ve chvíli, kdy začne ubývat čas, je zapotřebí začít dělat kompromisy, vynechat maličkosti a drobnosti a některé nedůležité věci vynechat. Blíženci by měli začít s přípravami s dostatečným předstihem. Někdy mají také sklony zvát opravdu příliš mnoho hostů, protože jsou přesvědčeni o tom, že nemohou nikoho vynechat. Nikdo se s nimi nenudí a milují překvapení. Na jejich svatbách je nutné být připraven na všechno.

Raci

Raci jsou velmi romantičtí a citově založení. Mají raději menší a jednoduché svatby jen pro své blízké. Jejich svatební den je pro ně jeden z největších dní vůbec. Rádi volí svatby v přírodě s jednoduchými šaty a lučním kvítím ve vlasech. Když je chytí romantická nálada, vzpomínají na každý svatební detail. Proto je potřeba zvolit kvalitního fotografa i kameramana, který každý detail a každou vzpomínku bezchybně zachytí.

Lvi

Lvi chtějí mít svatbu opulentní. Užívají si chvíle, kdy světla reflektorů míří jen na ně. V tomto duchu se nese i celá jejich svatba. Chtějí neobvyklou výzdobu, barvy, bohatý raut a exotické pokrmy. Nevěsta Lvice potřebuje, aby oči všech svatebčanů byly upřené jen a jen jí. I proto si vybírají šaty, které upoutají pozornost a jsou šité jen a jen pro ni. Je to tak ale správně. Je to jejich den, a tak si ho musí opravdu užít podle svých přání a představ.

Manželský pár měl rozbalit svatební dar při první hádce. Došlo k tomu až po 9 letech

Panny

Pro Panny je jejich svatba trochu noční můrou a málokdy si ji opravdu užijí. Jsou totiž rozené perfekcionistky, a tak jejich vrozený a někdy až přehnaný smysl pro detail může být poměrně velkou překážkou. Panny jsou někdy až moc náročné a vše chtějí mít propracované do puntíku a bez jakýchkoliv zádrhelů. Často pak zapomínají na sebe i svého milého. Pro tyto nevěsty může být dobrým řešením najmout si svatebního koordinátora, který se o detaily postará a nevěsta tak bude mít více klidu i času věnovat se jiným věcem a především svému svatebnímu dni.

Váhy

Váhy jsou velmi romanticky založené duše a chtějí pohádkovou svatbu. Často ale bývají poměrně nejisté a neví úplně přesně, co chtějí. Někdy se snaží až moc uspokojit přání a potřeby každého hosta a zapomínají na to, že je to především jejich svatba. Nikdy nelze uspokojit úplně všechny. Důležitá je dobrá nálada a chuť slavit se svými nejbližšími. Na ničem jiném nezáleží.

Štíři

Štíři jsou milovníci tradic a pověr a jsou pro ně důležité i na svatbě. Chtějí do manželství vykročit správně a zajistit si věčné štěstí a lásku. Jsou to ale právě oni, kdo mají tendence zmizet za hranice nechat se oddat v tajnosti, protože milují svůj klid a nejsou milovníci velkých akcí. Pokud už k běžné svatbě dojde, bude spíše střídmější a klidnější. Štíři nechtějí příliš ukazovat své emoce a své city projevují raději až v soukromí.

Střelci

Střelci se na svatbě chtějí cítit pohodlně a nikterak neřeší, když je někdo s něčím nespokojený. Nevěsty v tomto znamení jsou cestovatelky, a kdyby mohly, budou se vdávat na nějakém dalekém místě, kde ještě nikdy nebyly. Klidně by se vdaly i pod hladinou moře nebo při letu v balonu. Ne vždy lze ale takové představy splnit, proto rozhodně nepohrdnou peněžním svatebním darem, který jim pomůže vydat se někam daleko alespoň o svatební cestě. Výhodou svatby Střelců je to, že neřeší prohřešky v oblékání nebo nečekané hosty na poslední chvíli. Chtějí si svatbu prostě užít.

Gravírování snubních prstenů. 45 textů do prstenu, které si zamilujete

Kozorozi

Svatba Kozorohů bude asi hodně tradiční od oblečení přes hudbu až po knedlíčkovou polévku a svíčkovou. Kozorozi příliš neholdují moderním výstřelkům a sezónním trendům. Nevěsta Kozoroh je ženou činu a dokáže si vše do puntíku nalajnovat a plánování svatebního dne je zcela v jejich rukou. Kozorozi nemají příliš problém se lecčemu přizpůsobit, ale určitě je nepotěší bláznivá překvapení a vypečené vtípky.

Vodnáři

Vodnáři často mají problém vybrat si mezi svatebními představami o typické tradiční svatbě a naprosto excentrické a netradiční. Mají problém nalézt vhodný kompromis. Jsou to umělecké duše, milují přírodu a nespoutanost. Nevěsta Vodnář by se nejraději vdávala v prostých šatech, bosá a s věnečkem na hlavě. Dokáží si postavit hlavu a udělat si všechno po svém, i když se to nemusí někomu jinému líbit.

Ryby

Ryby jsou velmi kreativní a navíc kolem sebe šíří jakési kouzlo, díky kterému získává jejich svatba na magičnosti. Milují detaily a dokáží svatební den vyladit do puntíku. Mají spoustu nápadů, vychytávek a cit pro detail. Jejich svatební den bude jistě jedinečný, nezapomenutelný a zajímavý. Ryby by se ale měly držet trochu zpátky v oblasti svatebních hostů a pozvat jen ty, které skutečně chtějí vidět.

I když je všechno perfektní, proč by to nemohlo být ještě lepší? Pár zajímavostí vám může prozradit i vaše znamení.

Ohodnoťte tento článek:
3,3
Právě čtete

Svatba podle horoskopu: jak prožívají svatbu jednotlivá znamení?