×
WeddingMag

Nejkrásnější svatební dárek pro nevěstu. Čím ženich překvapil svou ženu?

Nejkrásnější svatební dar pro nevěstu

Svatby jsou nepochybně události plné štěstí, smíchu a občas i velkých překvapení. Nejinak tomu bylo i na jedné svatbě v Minneapolisu. Tam se nevěstě splnil sen hned dvakrát. První, že si vzala svého manžela a druhý, že dostala ten nejkrásnější dar, jaký si dokázala představit. Co to bylo?

Jeff a Jenna Althoffovi z Blaine se brali v Minneapolisu. Kromě klasických svatebních zvyků měl Jeff pro svou nevěstu připravené ještě jedno ohromné překvapení. Samozřejmě vše přichystal naprosto tajně, takže do poslední chvíle neměla nevěsta a ani většina svatebčanů o ničem ani tušení.

Během recepce pak Jeff povstal a přednesl projev k hostům. Na konci se zmínil o tom, že má pro svou nevěstu překvapivý dar.

Zeptal se jí: „Souhlasíš se mnou, že poslední hodiny jsou ty nejkrásnější v naší rodině?“

Nevěsta samozřejmě souhlasila, když jí Jeff dorazil větou, že je hrdý na to, že se nestali jen dvoučlennou rodinnou, ale rovnou tříčlennou.

Většina hostů si myslela, že čekají miminko a začali tleskat, jen nevěsta nevěděla vůbec, o co jde. Jak by také mohla, když ani jeden žádné děti neměl a ani žádné zatím nebylo na cestě.

Svatba podle horoskopu: jak prožívají svatbu jednotlivá znamení?

Chlupaté překvapení

Pak ale Jeff ukázal mikrofonem za nevěstu. Ta se otočila a najednou jí bylo vše jasné. Během proslovu za ní přinesla jedna z jejích přítelkyň ten dar. A nebylo to nic jiného než štěně labradorského retrívra. Jenna si štěně přála po celý svůj život a nyní ho konečně dostala a ještě od svého milovaného manžela v nejkrásnější den svého života. Na její reakci se můžete podívat i v následujícím videu.

Jeff později vysvětlil, že moc toužil splnit své milé její přání. A jak psa pojmenovali? Říkají mu Bear (medvěd), protože tak oslovují i sami sebe. Říkají si z legrace „malý medvěd“ a „velký medvěd“.

Manželský pár měl rozbalit svatební dar při první hádce. Došlo k tomu až po 9 letech

Svatební video páru bylo sdíleno na desítkách různých internetových stránek. Oba jsou šokováni mezinárodní pozorností, ale zároveň mají i radost, že jejich štěstí může vylepšit den i někomu jinému nebo může být inspirací pro jakýkoliv svatební pár na světě.

4/5 - (140 votes)

4/5 - (140 votes)


2 Komentáře Nejkrásnější svatební dárek pro nevěstu. Čím ženich překvapil svou ženu?

  1. Opravdu?! Opravdu jste vybrali jako jedno z nejpozoruhodnějších svatebních překvapení to, kde ženich dá nevěstě štěně? Jak originální. A to jsem si myslela, že vystudovat žurnalistiku chce vyšší inteligenci, chytrost a neotřelé nápady… Tento článek mi jen potvrdil, že nemá cenu se podceňovat! Jdu se přihlásit.

  2. Skvělý a nápaditý dárek – na pejskovi si pár vlastně vyzkouší, jak dobře se umí starat o dalšího člena rodiny !!!
    Žiji s pejsky od dětství a za více nežli půl století je miluji ze všeho nejvíce, mnohokrát mi pomohli odrazit se ode dna !!!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..