Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Jak vybrat ideální a pohodlnou svatební obuv? Zkuste svatební baleríny

Martina Mádlová

Martina Mádlová

9. 5. 2018

Výběr svatebních bot většina nevěst nechává až na poslední chvíli s tím, že přece nebude problém vybrat vhodné boty. Jenže někdy je to přesně naopak a vybrat krásné a zároveň i pohodlné boty se ukáže jako běh na delší trať. Jaké botky by pro vás mohly být ideální?

Svatební baleríny poskytují prvotřídní pohodlí

Baleríny jsou pohodlné boty, které má doma v botníku takřka každá žena. Hodí se k sukni i ke kalhotám, do práce i na romantickou večeři. Mají opravdu univerzální využití a chybu s nimi neuděláte ani na svatbě. Rozhodně nemusíte mít za každou cenu boty na vysokém podpatku, a to zejména tehdy, když na ně nejste vůbec zvyklá. Není nic horšího, než strávit celý svůj úžasný den v nepohodlných botách, na kterých vůbec neumíte chodit a ještě týden po svatbě léčíte puchýře a otlaky z nepříjemných bot.

Široký výběr a přijatelná cena

Svatební baleríny si můžete pořídit v různém provedení a barvách tak, aby ladily s vašimi svatebními šaty, doplňky a klidně i s celou svatbou. Mohou být lesklé, matné, hladké nebo s nějakým zdobením. Velmi oblíbená je starorůžová barva a mašličky jako ozdoba. Na popularitě získaly i krajkové a zdobené varianty.

Nemusí je nosit jen nevěsta, ale hodí se i pro družičky či svědkyně. A kdo se přesto neobejde bez botek na podpatku, může zkusit baleríny na klínku, které spojují pohodlnost balerín i vzhled bot na podpatku.

Jaké boty na netradiční svatbu? Zkuste svatební tenisky

Svatební baleríny – výhody

Svatební baleríny přináší nevěstě hned několik výhod:

  • pohodlně se nosí,
  • jsou lehké a skladné,
  • pořídíte je v mnoha různých provedeních,
  • prodávají se za dobré ceny.

Balerínky můžete mít na svatbě klidně celý den na noze. Musíte si ale vybrat správně a takové, které vás nebudou nikde tlačit. Navíc vypadají elegantně a romanticky a krásně doladí váš vzhled. A kdybyste je přece jen potřebovala sundat, jednoduše je uložíte třeba do kabelky.

Jak vybrat svatební boty. Zvažte všechny možnosti

Svatební baleríny – pro koho jsou vhodné?

Ženy, které nemají rády boty na podpatku nebo na nich neumí chodit, si je zamilují. Určitě by jim měly dát přednost hodně vysoké ženy, které by dělaly podpatky ještě vyšší. Asi nechcete na svatebních fotografiích převyšovat svého může. Naopak pro malé nevěsty tolik vhodné nejsou. Ty budou vypadat elegantněji v botách na podpatku či, jak bylo zmíněno výše, v balerínách na klínku. Velmi je oceníte i v případě, kdy se svatba koná na zahradě nebo dokonce v lese, až se cestou k oltáři nezaboříte podpatky do země.

Baleríny také můžete využít jako navazující obuv. Na obřad jít v botičkách na podpatku a na pozdější zábavu a tanec se přezout do pohodlných balerín. Klidně a bez obav dejte na své svatbě přednost pohodlí. Elegantní a romantický vzhled svatebních balerín ještě více podtrhne vaši krásu a vy navíc nebudete muset mít strach z podpatků. A co je další velkou výhodou, tyto boty můžete bez obav využít i u dalších příležitostí. Rozhodně to není investice jen na jeden den.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Jak vybrat ideální a pohodlnou svatební obuv? Zkuste svatební baleríny