Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Úkoly na rozlučku se svobodou pro nevěstu. Jak to udělat, aby zábava nevázla?

Martina Mádlová

Martina Mádlová

18. 3. 2019

Jste žena, která se ráda baví, má kolem sebe hromadu dobrých přátel a poklidné posezení doma u televize pro vás není to pravé? Pak je zřejmé, že i vaše rozlučka se svobodou nesmí být nudná. Kupte si nové krásné šaty, pozvěte kamarádky a vydejte se na pořádnou party. Když jí navíc obohatíte o pár divokých úkolů, nikdo na vaše loučení se svobodou nezapomene.

Právě jste si daly s kamarádkami několikátý přípitek, hodiny už takřka překonaly půlnoc a zábava je v plném proudu. V tu chvíli je ideální čas na naše bláznivé úkoly. A využít k tomu můžete prázdnou lahev, která vám zbyla po přípitku. Určitě si pamatujete, jak jste hrála v pubertě flašku o pusu od spolužáků nebo kamarádů. Teď bude muset ta, na kterou lahev ukáže, plnit úkoly.

Nechat se pozvat na drink

První úkol je jednoduchý. Vyhlédněte si nějakého muže a nechte se pozvat na drink. Ale rozhodně to nesmí být minerálka nebo jen víno. Vyberte si nějaký míchaný koktejl. Více než vhodný bude známý Sex na pláži. A muž vás musí opravdu pozvat, aniž by věděl, že se jedná o hru. Hodně štěstí.

Polibek pro muže

Malý flirt je povolen. Nechte se sbalit a políbit (nevěsta může i na tvář). Jen na oko samozřejmě. A udělejte to rafinovaně. Když tato úloha připadne nevěstě, vybere její oběť družička, když si tento úkol vylosuje družička, vybere toho nejkrásnějšího muže nevěsta.

Zásnubní party. Víte, jak jí naplánovat?

Přesvědčte číšníka, aby si sundal tričko

Na tento úkol to bude chtít číšníka, který vypadá alespoň trochu k světu. Naštěstí ve většině podniků alespoň jednoho takového mají. A pokud ne, budete muset dělat oči na toho, který je přítomný. Úkol zní jasně. Pokuste se ho dostat od baru a přemluvit ho, aby si svlékl při tanci tričko. Nebo ho za to pozvěte na drink. Samozřejmě vše musí probíhat ve vší počestnosti. Nezapomeňte, že se vdáváte a muže svých snů jste už našla.

Pánské spodní prádlo

Těžký úkol. Sehnat pánské boxerky nebo slipy. Jak na to? To už musíte vymyslet sama. Možná je od nějakého muže vyprosíte, dostanete je z něj oklikou nebo možná jinak?

Sežeňte telefonní číslo pěkného muže

Okoukněte přítomné muže a vyberte jednoho, od kterého seženete telefonní číslo. Nebo spíš ta, na kterou ukáže vaše láhev. V tomto případě je celkem jedno, zda je starý, mladý, hezký, ošklivý. Hlavně to musí být zábava. Jen pozor dámy na muže, kteří sedí u stolečku s přítelkyní či manželkou.

Tipy jak uspořádat program pánské rozlučky se svobodou

Dodržujte určitá pravidla

Protože jsou to úkoly docela pikantní, je nutné dodržovat určitá pravidla. V první řadě nikdy neprozrazujte muži, že se jedná jen o vaši zábavu a hru. Zkazíte tím celé kouzlo. Muži by pak mohli kývnout jen kvůli tomu, že jde o hru a už by to nebyla vůbec žádná legrace. A vy si chcete celý večer užít nebo ne?

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Úkoly na rozlučku se svobodou pro nevěstu. Jak to udělat, aby zábava nevázla?