Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Toulavý pes narušil svatbu mladého páru v Brazílii. Jejich reakci byste nečekali

Martina Mádlová

Martina Mádlová

1. 8. 2018

Pokud někdy dorazí na svatbu nepovolaný host, je to obvykle opomenutý rodinný příslušník, zahořklý expřítel nebo přítelkyně či náhodný cizinec, který by se rád zadarmo najedl. Jednomu páru z Brazílie ale dorazil na svatbu host věru nečekaný. Trochu chlupatý, čtyřnohý, mokrý ale doopravdy přátelský.

Marília a Matheus Pieroni právě prožívali nejkrásnější chvíle v životě. Pod svatebním stanem v São Paulo měl probíhat jejich svatební obřad. V tu chvíli se objevil jeden narušitel. Pes, kterého vyděsila bouře venku, a přišel se schovat před deštěm. Původně se měla konat celá svatba venku, ale právě kvůli špatnému počasí se všichni museli přesunout pod střechu.

Zatoulaný pes chtěl zaujmout místo nevěsty, protože bez obav pochodoval svatební uličkou. Byl však odveden dříve, než vstoupila nevěsta. Nenechal se ale odbýt a ve chvíli, kdy budoucí manželé začali číst své sliby, se tam objevil znovu. Asi už byl příliš unavený, protože se uložil přímo na nevěstin závoj a chtěl spát.

V takové chvíli by mnoho nevěst spustilo povyk. Chtěly by, aby byl pes odveden nebo by se bály, že jim zničí šaty a závoj. Marília se ale zachovala naprosto nečekaně. Prohlásila, že pejsek je velmi vítaný jako oficiální host.

„Bylo to pro mě velice příjemné překvapení, protože miluji zvířata.“ řekla Marília

Pes měl dovoleno zůstat celý večer a novomanželé, rodina i přátelé mu nabídli i několik dobrot k snědku. Jak se déšť umoudřil, pes zmizel, stejně jako se objevil.

Místo svatební kytice si nevěsta na svatbu vzala štěňátka

Nečekané rozuzlení

Vypadá to, že odchodem psa by mohl celý příběh končit, ale není tomu tak. Mladý manželský pár se totiž rozhodl, že svého chlupatého hosta najdou stůj co stůj. Trvalo dlouho, než ho našli, ale za pomoci známých a přátel se to nakonec podařilo.

Pejska si přivezli domů, osprchovali ho, dali mu najíst a pojmenovali ho Snoop. Takto si jeden toulavý pes našel svou novou rodinu. Tím to vlastně začalo, že se dva mladí lidé rozhodli spojit své životy a utvořit rodinu a nakonec má jejich rodina členy hned tři. A není teď prozatím nic, co by jim chybělo.

„Jsme všichni velice šťastní.“

Jak zahrnout své psí miláčky do svatby? Snězte je

Podívejte se na krásný pár a jejich nového člena rodiny

https://www.youtube.com/watch?v=NlimN4V6qcI

Ohodnoťte tento článek:
4,5
Právě čtete

Toulavý pes narušil svatbu mladého páru v Brazílii. Jejich reakci byste nečekali