Menu
WeddingMag
Svatební kytice

Místo svatební kytice si nevěsta na svatbu vzala štěňátka

Martina Mádlová

Martina Mádlová

25. 5. 2018

Když se sejdou dva dobrosrdeční lidé. Becky a John byli uprostřed plánování svatby konající se v hotelu Litchfield, když na Facebooku objevili inzerát jednoho místního spolku na záchranu zvířat, který hledal pěstouny pro vrh štěňátek, o které se jejich matka odmítla starat. Oba už se takto dříve starali o hospodářská zvířata a řekli si, že pár štěňat zvládnout bez problémů.

Fenka tato štěňata odmítla, protože měla velmi pohnutou minulost. Byla zachráněná od majitelů, kteří ji používali jako návnadu pro boj se psy. Proto pro ně hledala jejich majitelka „pěstouny“, kteří by jim poskytli plnou péči.

Štěňata na svatbě

https://www.instagram.com/p/BfZ39ItHA5p/?tagged=rebeccalynnephotography

Oba mladí lidé si nejdříve vzali do péče dvě štěňata se jmény Penny a Patch. Byla ještě tak malinká, že se o ně museli plně starat a nemohli je nechat nikdy doma. Brali je na výlety a byli celou dobu součástí příprav na svatbu. Postupně se začali starat i o další 3 štěnata z vrhu, Roley, Lucky a Freckles.

Podle Becky a Johna s nimi byla spousta legrace, ale také spousta starostí. Když přecházeli z mléka na krmivo pro psy, byla štěňata kolikrát tak špinavá, že je museli koupat takřka denně.

„Byl to chaos,“ řekla Becky.

Přesto by neměnili a chtěli podporovat své pejsky až do té doby, než najdou milující domovy. Aby toho dosáhli snadněji, zahrnuli je i do svého velkého dne. Vždyť, kdo potřebuje kytici, když má nádherná štěňata. A tak Becky namísto kytice nosila na své svatbě štěně. Stejně tak i ženich, družičky i svědek. Nafotili mnoho krásných svatebních fotografií a pohnutý osud psů brzy po svatbě zaujal nejednoho zájemce. Všechna štěňata se rychle dostala do skvělých domovů. Jedno ze štěňat našlo nový domov u Johnovo tety, takže je stále mohou navštěvovat.

Plánování svatby krok za krokem. Jakou zvolit posloupnost, když na organizaci máte 1 rok?

Becky věří, že všechna štěňátka, o která se s láskou starali, našli dokonalý domov a mohli z nich vyrůst šťastní, dospělí psi.

Příběh tohoto páru ukazuje, že svatba nemusí být jen o manželském slibu a oslavě lásky dvou lidí, ale klidně může posloužit i dobré věci. Co vy na to?

Ohodnoťte tento článek:
4,6
Právě čtete

Místo svatební kytice si nevěsta na svatbu vzala štěňátka