Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Jak zahrnout své psí miláčky do svatby? Snězte je

Martina Mádlová

Martina Mádlová

7. 3. 2018

Máte psy a přáli byste si, aby se stali součástí vaší svatby, aniž by na ní přímo fyzicky byli? Dnes už to není žádný problém. Můžete je třeba sníst. Podívejte se, jak to vyřešil jiný pár.

Gil a Luna, jako mnoho párů, milují své psy a chtějí, aby byli součástí všech jejich aktivit a jejich života. A ani svatba není výjimkou. Jak je do ní vkusně začlenit, pokud se chtějí vyhnout psům ve svatebních oblečcích a hlavně si pejsky na přímo na svatbu brát sebou nechtějí?

Svatební dort se psy

Jako první je napadlo vytvořit svatební portréty se psy – snadné a jednoduché řešení, které se stanou trvalou vzpomínkou. Ale Gil a Luna chtěli něco víc nápaditého, a tak Einstein, tříletá Pembroke Welsh Corgi a Chimney byli zvěčněni jako součást výzdoby pro nádherný svatební dort.

A ukazuje se, že stále více lidí zajímá tento trend, protože se zájem zvyšuje. Existuje široká škála možností, které jsou k dispozici pro ty, kdo chtějí zahrnout své psí mazlíčky do svatby. Od koláče s psí tématikou až po dorty s jejich figurkami.

Určitě i u nás by nebyl problém vytvořit svatební dort s vašimi psími miláčky. Fantazie některých cukrářů je veliká a šikovnost ještě větší. A uvidíte, jak všem na svatbě vyrazíte dech, tak jako Gil a Luna.

Muž si vzal příjmení své manželky. Na sociálních sítích se za to dočkal výhrůžek smrtí

Podívejte se, jak krásně mohou svatební dorty s figurkami psů vypadat

https://www.youtube.com/watch?v=oAnzvRpvMmQ

Zapracovali byste své psi do svého svatebního dne? Nebo taková představa není váš šálek kávy?

 

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Jak zahrnout své psí miláčky do svatby? Snězte je