Menu
WeddingMag
Po svatbě

Tento pár neměl žádné fotky ze své svatby. Napravili to o 60 let později

Martina Mádlová

Martina Mádlová

19. 10. 2017

Fotografie pořízené na vaší svatbě jsou zvláštní vzpomínkou, protože zachycují jedinečný den lásky a oslav, který si můžete kdykoliv znovu připomenout. Ale ne všechny páry mají to štěstí a někdy z nějakého důvodu takové fotky nemají. Jeden pár však získal druhou šanci o mnoho let později díky přátelům a rodině.

Dokážete si představit, že nemáte ze své svatby ani jednu jedinou fotku? Ani jednu jedinou zvěčněnou vzpomínku? Pár, který se vzal v roce 1957, je skutečně neměl. Po 60 letech se na ně usmálo štěstí a nafotili sérii snímků, které jsou možná ještě krásnější, než kdyby je fotili v době svého mládí. Ukazují totiž letitou lásku, péči a porozumění.

Rosary a její ruský snoubenec měli velmi skromnou svatbu. Jeho dědeček připravil dvůr, teta upekla dort a kmotra ušila šaty. Shromáždila se celá rodina, aby oslavila jejich závazek a popřála jim hodně štěstí do společného života. Byl to skutečně prostý a jednoduchý ceremoniál, který se týkal hlavně lásky a ne extravagance nebo velké slávy.

Mladí manželé mají svatební fotografie z 5 kontinentů. Podívejte se, jak to dokázali

Oba milující se lidé si vybudovali dobrý život. Mají 9 dětí, 16 vnoučat a dokonce už i 4 pravnoučata. Zažili toho hodně za těch 60 let, ale fotky ze svatby jim chyběly. Naštěstí se jejich rodina domluvila a oslovila fotografa v Sao Paulo. Ten přijal, a tak se příbuzní i stále milující se pár sešli, aby vytvořili fotografie, které jim tolik let chyběly.

Láska jako z pohádky

Na zahradě, kde se vše odehrávalo, připravila rodina obou manželů miniaturní svatbu. Nevěsta na sobě měla bílé šaty a květinu ve vlasech a ženich nosil třídílný oblek, motýlka a plochou čepici. Zahrada byla vybavena světlem, květinami a lavicemi, aby se všichni cítili pohodově a uvolněně. A celý den se samozřejmě fotilo tak, jako na kterékoliv svatbě.

Výsledek je nádherný a vnoučata i pravnoučata se budou moci kdykoliv podívat, na úchvatné fotografie jejich prarodičů. Je krásné vidět na fotkách lásku a radost jeden z druhého stejně, jako by to skutečně byli čerství novomanželé.

Dekorace pro svatební focení. Dokonalost sama!

Tyto fotografie jsou důkazem toho, že pravá láska skutečně existuje. Že může překonat všechny překážky a vydržet skutečně až do starého známého: “Dokud nás smrt nerozdělí“.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Tento pár neměl žádné fotky ze své svatby. Napravili to o 60 let později