Menu
WeddingMag
Svatební dekorace

Dekorace pro svatební focení. Dokonalost sama!

Redakce

Redakce

21. 6. 2019

Pokud si berete za manžela umělce, má to jisté výhody i nevýhody. Váš nastávající nicméně může vymyslet a vytvořit nevšední dekoraci pro společné focení novomanželů, která oživí vaše vzpomínkové fotografie. Berte tedy následující příspěvek jako inspiraci k oživení očekávaného dne.

Umělec a designer Benjamin Shine vytvořil pro svou svatbu dvě sochy zachycující budoucí novomanželé z profilu. Jedná se o dva portréty vytvořené z bílých stuh a gázy, jejichž pruhy byly obtočeny kolem drátěné konstrukce a přilehlých stromů.

Svatební fotografie, dekorace, Benjamin Shine, Foto: Lilli Waters

Svatební fotografie, dekorace, Benjamin Shine, Foto: Lilli Waters

K vytvoření těchto úchvatných portrétů bylo zapotřebí asi 4 000 metrů stuhy, která byla umělcem dále napudrována, aby získala sněhově bílou barvu. Dílo bylo ,,vystaveno“ nedaleko místa obřadu. Umělec dále vytvořil stejnou technikou jednoduchý slavnostní oblouk, pod kterým si budoucí manželé slavnostně řekli své sliby.

Svatební fotografie, dekorace - slavnostní oblouk, Benjamin Shine, Foto: Lilli Waters

Svatební fotografie, dekorace – slavnostní oblouk, Benjamin Shine, Foto: Lilli Waters

Líbila by se vám podobná svatební dekorace? Pokud ano, hledejte kreativní muže, kteří vytvoří něco podobně romantického. Nebo se můžete inspirovat a umístit do prostoru focení pouze vlnící se stuhy.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Dekorace pro svatební focení. Dokonalost sama!