Menu
WeddingMag
Po svatbě

Mladí manželé mají svatební fotografie z 5 kontinentů. Podívejte se, jak to dokázali

Martina Mádlová

Martina Mádlová

15. 7. 2018

Jak to udělat, když chcete mít svatební fotografie z cest, ale nemáte finance, abyste si sebou objednali fotografa? Není to nemožné. Jedinečné fotografie si můžete udělat i sami. Inspirací vám může být i jeden mladý manželský pár. 

Khaichuin Sim a jeho žena Zhu měli svatbu před třemi lety. Když se rozhodli, že se vezmou, chtěli si později pořídit svatební fotografie, které by mapovaly jejich cesty. Oba milují cestování a nedovedli si představit, že jejich svatební album by čítalo fotografie jen z jednoho jediného místa. S jejich napjatým rozpočtem ale nebylo možné, aby si najali fotografa, který by je na cestách následoval a fotil. A tak si položili jednu otázku. Proč si svatební snímky nenafotit sami? Svůj nápad také ihned realizovali. Zhu si koupila dvě sady svatebních šatů a přihlásila se na kurz make-upu, aby byla schopná se správně nalíčit. Khaichuin Sim si pořídil kvalitní kameru s několika objektivy a stativem.

Svatební fotografie: co s nimi udělat po svatbě? Máte několik možností

Tři roky na cestách a fotografie z pěti kontinentů

Další tři roky cestovali po světě. Prošli přes pět kontinentů: Asie, Severní Amerika, Oceánie, Evropa a Afrika. A všude si dělali nádherné svatební fotografie pomocí stativu, dálkového ovládání nebo za pomoci ostatních ochotných turistů. Fotografie byly pořízené v různých klimatech i terénech. Oba mladí manželé mají alba z exotických ostrovů, památek UNESCO, jeskyních, sněhu nebo třeba i v Himalájích.

Jak sami prohlašují, nebylo to vždy jednoduché fotit si svatební fotografie sami. V některých místech to bylo velmi složité a náročné, ale zároveň oba přiznávají, že i zábavné.

„I když výsledek nemusí být vždy tak úžasný, jako od profesionálního fotografa, jsou fotografie naše, a to je činní vzácné a nezapomenutelné.“

Děti na svatbě: úchvatné svatební fotografie malých andílků

Celá kolekce fascinujících fotografií je k dispozici i na youtube

https://www.youtube.com/watch?v=21lDxFKLYFw

Ohodnoťte tento článek:
2,4
Právě čtete

Mladí manželé mají svatební fotografie z 5 kontinentů. Podívejte se, jak to dokázali