Menu
WeddingMag
Svatební dekorace

Svatební výzdoba v klidu a pohodě? Nechte si ji vytvořit tzv. na klíč

Martina Mádlová

Martina Mádlová

16. 10. 2018

Svatební výzdoba dodává celé svatbě to pravé gró. Proto také její vymýšlení, tvorba a následná realizace zabere mnoho času, nervů a také peněz. Chcete-li, aby byla opravdu dokonalá, vyladěná, a hlavně bez práce, využijte služby firem, které vám zrealizují a připraví výzdobu na svatbu od A do Z.

Dnes je doba moderní a velmi velmi rychlá. Času často nemáme nazbyt a trávit svůj volný čas připravováním výzdoby, když byste se raději zabývali něčím úplně jiným nemusí být to pravé ořechové. Naštěstí už dnes máte různé možnosti a profesionály, kteří vám vytvoří svatební výzdobu snů.

Jak vám pomůže agentura se svatební výzdobou?

Agentura, která vám dokáže připravit svatební výzdobu na klíč, věnuje velkou pozornost i těm nejmenším detailům. Protože mají velký počet zkušeností, neuniknou jim žádné detaily. Připraví v podstatě všechno. Na vás je jen udělat si představu o tom, co chcete a pak to správně formulovat. Jakmile se dohodnete, v jakém stylu vaše vysněná svatba bude, přijde na řadu výběr pozvánek, stylu svatebních šatů a hlavně výzdoby. Designérka vám připraví návrh jednotlivých prvků: květin, dekorací, svíček, stolků atd.

Obvykle je nutné také předem stanovit rozpočet, do kterého se chcete vejít. Podle toho pak pracovníci agentury vyberou dekorace a potřebnou výzdobu. Ač se to možná nezdá, v konečném součtu můžete ještě ušetřit, protože často mají takové firmy smlouvy s dodavateli a výhodnější ceny.

Problémem není ani zařízení fotokoutku, harmonogramy svatebního dne, zasedací pořádek, konzultace při výběru svatebních šatů, doplňků, ženichova obleku, vizáže a dalších svatebních aspektů.

Pracovníci agentury před svatbou dojedou na místo a ozdobí celý svatební prostor, svatební auta, slavobránu nebo fotokoutek. A po svatbě zase přijedou a všechno sklidí. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat, což je po náročném svatebním dni a noci jistě příjemná skutečnost.

Netradiční svatební dekorace. Vyzkoušejte obilí, dřevěné sudy nebo barely

Jaký styl chcete mít na svatbě?

Než se domluvíte se svatební designérkou, měli byste si udělat svou představu o tom, jak by měla celá vaše svatba vypadat. Zda chcete jednotný styl nebo máte raději barevnost a nesourodost. Zda chcete svatbu ladit do přírodních barev a stylu nebo byste raději načančanější dekorace. Fantazii se meze nekladou. O svých představách se nebojte mluvit, je to koneckonců vaše svatba a co neřeknete, to nebude.

Jedno téma svatby

Svatba obvykle vypadá lépe, když má jen jedno téma. Místa obřadu, hostiny a party by spolu měla vzájemně ladit. Nevypadá úplně dobře, když je každé místo jinak vyzdobené, jak kdyby se pokaždé jednalo o jinou svatbu. Proto dbejte na stejné barvy doplňků a květin. Kvalitní designéra by měla takto vyzdobit svatební obřad i hostinu bez jakýchkoli potíží. Z čehož také vyplývá, že byste při výběru toho, kdo vám vaši svatbu vyzdobí, měli postupovat obezřetně a vybrat si opravdu kvalitní služby.

Svatební výzdoba může být krásná i bez toho, aby vás zruinovala. Jak na to?

Kolik svatební výzdoba na klíč stojí?

Nechat si udělat svatební výzdobu na klíč není samozřejmě zadarmo. Cenu ovlivňuje kvalita a zkušenosti designery či celé agentury, ale také velikost vaší svatby, vaše představy a náročnost výzdoby. Průměrná cena začíná někde na 3000 Kč. Vyšplhat se může klidně i na 15 000 Kč a víc.

Pokud však chcete dokonalou svatbu bez velké námahy, vyplatí se do toho peníze dát. Složitou práci totiž nejlépe odvedou odborníci. Jsou to lidé, kteří své práci rozumí, mají zkušenosti, kontakty a ví, co právě teď letí. Nestane se, že byste měli svatbu přeplácanou nebo dokonce nevkusnou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Svatební výzdoba v klidu a pohodě? Nechte si ji vytvořit tzv. na klíč