Menu
WeddingMag
Plánování svatby

Svatební veletrhy 2018: Podívejte se, co určitě nesmíte v příštím roce promeškat

Martina Mádlová

Martina Mádlová

20. 11. 2017

Blíží se svatební sezóna 2018 a s ní znovu otevřou své brány svatební veletrhy po celé České republice. My pro vás máme přehled těch největších a nejzajímavějších. Pokud se chystáte v příštím roce vdávat, určitě některý z nich navštivte. Získáte inspiraci a můžete využít i mnoho výhod a slev od různých vystavovatelů.

Svatební veletrhy 2018 Praha

V Praze, jako v našem hlavním městě, můžete během roku navštívit hned několik krásných svatebních veletrhů. Podívejte se, které to jsou.

 

Svatební expo

Chcete svatební veletrh, který se pyšní tím, že je úplně jiný než ostatní? Pak určitě navštivte Expo. Je největším podzimním veletrhem u nás a můžete ho klidně navštívit ještě letos. Koná se totiž 24. a 25. listopadu 2017. Proto zatím není datum na příští rok známé, ale včas bude uvedeno.

Expo láká snoubence nejen z Prahy, ale z celé ČR i ze zahraniční. První ročník se konal v listopadu 2011. Elegantní akce se koná v prostorách luxusního hotelu International Prague. Důraz je kladen zejména na obřadní místa a svatební hostiny, svatební šaty, květiny, prsteny, dorty, fotografie, video, víno a mnoho dalšího.

Nemusíte se bát ani vstupného, které činní 100 Kč na oba dva dny. V ceně je vstup na celý veletrh, přehlídky i doprovodný program. Obdržíte i Svatební Expo Magazín, kde naleznete spousty inspirativních článků, profilů a kontaktů.

Svatební veletrh 2018 v hotelu Diplomat

18. ročník pražského svatebního veletrhu v hotelu Diplomat se uskuteční ve dnech 26. 1. a 27. 1. 2018.

V hotelu Diplomat naleznete vše potřebné ke svatbě pod jednou střechou. Můžete si zde vyhlédnout místo na svatbu, objednat prstýnky, prohlédnou šaty, zvolit dokonalý papír na svatební oznámení a svatební pozvánky, vybrat fotografa, vyzkoušet boty, svatební dorty, najít vizážistu a mnoho dalšího.

V hotelu Diplomat je k zakoupení mnoho různých doplňků a drobností bez kterých se žádná svatba neobejde.

Ale nebojte se, není to jen o nákupech. Svatební veletrhy mají vždy velmi zajímavý program, kdy se můžete těšit na módní přehlídky, přednášky i workshopy.

Svatební veletrh Clarion

Leden je často ideálním měsícem pro začátek příprav na svatbu. Je k dispozici ještě velký výběr šatů a většina dodavatelů má volno. Proto je ten nejlepší čas na svatební veletrh a ve dnech 12. 1. a 13. 1. 2018 se koná veletrh Svatební dny v Clarion Congress Hotel Prague.

Na ploše přes 3000 m2 bude k dispozici více než 140 svatebních vystavovatelů a nebude chybět ani doprovodný program s módními přehlídkami, ochutnávky sladkých i slaných jídel a nápojů.

Platí se vstupné 100 Kč na osobu pro oba dva dny. Děti do 5 let mají vstup zdarma a děti  5 – 15 let 50 Kč.

Svatební veletrh 2018 Ostrava

Desátý ročník svatebního veletrhu Svatba v Ostravě se koná ve dnech 3. 3. až 4. 3. 2018 na výstavišti Černá louka.

Podívejte se na nové trendy ve svatební módě, snubních prstenech, dortících, květinách, fotografování atd. Můžete si vybrat místo pro svou svatbu, zajistit si její organizaci dokonce i na klíč. Samozřejmostí jsou i přehlídky svatební a společenské módy, ukázky vázání svatebních kytic, zdobení dortů a soutěže o ceny.

Na svatebním veletrhu v Ostravě rozhodně nikdo nepřijde zkrátka. Představí se více než 70 vystavovatelů. Pod jednou střechou najdete vše pro svůj velký den. A ani muži se nebudou nudit. Jsou připraveny přehlídky luxusního prádla, expozice vozů sportovních i luxusních limuzín nebo veteránů.

Na svatební veletrh 2018 Ostrava se platí vstupné. Dospělí zaplatí 80 Kč, snížené vstupné 50 Kč děti, studenti, důchodci a držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů a 20 Kč stojí hromadný vstup pro školy.

Svatební veletrh Futurum 2018 Brno

V Brně se koná jeden z největších tradičních svatebních veletrhů konaných v ČR. Proběhne ve dnech 17. až 18. 2 2018. Přijďte se podívat na třináctý ročník, který opět nabídne snoubencům to nejlepší ze svatebních služeb. A navíc je vstupné zdarma.

Svatební veletrh Futurum nabídne mnoho inspirace. Zde si můžete zařídit skutečně svou svatbu snů. Uvidíte krásné svatební šaty, pánské obleky, prstýnky, květiny, ukázky a druhy svatebních dekorací a mnoho dalšího.

Pro návštěvníky jsou připraveny i módní přehlídky a bohatý program. Od vystavujících firem můžete získat mnoho slev a akcí. A navíc můžete druhý den veletrhu soutěžit o hodnotné ceny v hodnotě 80 000 Kč.

Svatební veletrh Hradec Králové 2018

Devátý ročník svatebního veletrhu v Hradci Králové by se měl konat ve dnech 19. 1. a 20. 1. 2018 v prostorách hotelů Nové Adalbertinum. Užijte si nevyčerpatelnou inspiraci pro zamilované a zasnoubené. Naleznete zde velké množství profesionálů, kteří vám vždy rádi se svatbou poradí.

Nechybí doprovodný program s množstvím přehlídek svatebních a společenských šatů. Získáte přehled o moderních trendech v oblasti svatebních kytic, dekorací, dortů, gastronomie, zásnubních i snubních prstenů. Přítomné budou i agentury, které vám dokáží připravit svatební den přesně na míru, abyste byli naprosto spokojeni a bez jakýchkoli stresů.

Svatební veletrh Pardubice 2018

V Pardubicích se již tradičně konají svatební veletrhy v budově ČSOB Pojišťovny na Masarykové náměstí. Součástí 14. ročníku bude jako vždy skvělý doprovodný program s módními přehlídkami svatebních a společenských šatů, hudby, tance, povídání s praktickými ukázkami o trendech svatebních kytic, dekorací, dortů i menu pro svatební den.

Veletrh je naplánován na 26. 1. a 27. 1. 2018.

Pro návštěvníky je připravena soutěž o svatební cestu do luxusního lázeňského resortu Tree of Life v Lázních Bělohrad. Těšit se můžete i na bohatou tombolu, tištění katalog Průvodce Vaší svatbou, který dostanete hned u vchodu.

Vstup je zdarma.

Ohodnoťte tento článek:
4,3
Právě čtete

Svatební veletrhy 2018: Podívejte se, co určitě nesmíte v příštím roce promeškat