Menu
WeddingMag
Svatební dekorace

Svatba na podzim. Využijte krásné barvy a vyberte si dokonalé doplňky

Martina Mádlová

Martina Mádlová

1. 10. 2018

Začal podzim a s ním i krásné barvy, padající listí, dýně a různé motivy. Plánujete svatbu právě na toto období? Určitě neděláte chybu. Počasí už možná nebude tak příznivé jako v létě, ale podzim má jistě své kouzlo, které si zaslouží pozornost. Jaké si zvolíte svatební doplňky v tomto období? Máme pro vás pár tipů.

Představujete si sebe samu jako lesní vílu s čelenkou ve vlasech? Nebo dáte přednost věnečku z barevných listů a květin? Představte si zlatý závoj se sponou ozdobenou barevnými listy. Nebo kytičky pro maminky a družičky ze sušených květů. Je to opravdová nádhera. Také podzimní variace oděvů mají širokou škálu výběru. Prozkoumejte všechny možnosti, které vám podzim ukazuje, nadchněte se pro podzimní barevné květinové korunky, sušené květiny, bronzové korunky. Pojďme společně snít o této podzimní nádheře.

Jak na to?

Zapomeňte pro tentokrát na tradice a uspořádejte si svatbu netradičně. Využijte dary, které vám dává příroda. Na podzim je nabídka opravdu bohatá.

Jaké zvolit barvy?

K podzimní svatbě patří rozhodně teplé hřejivé barvy:

  • červená, vínová
  • hnědá, béžová
  • oranžová,
  • žlutá.

K výše uvedeným barvám můžete zvolit ještě další, aby byl výsledek pěkně zvýrazněný a doplněný o další syté barvy:

  • královsky modrá,
  • tmavě zelená a tmavě fialová.

Jaké zvolit květiny?

  • Slunečnice, jiřiny, gerbery,
  • šípky, vřes, jeřabiny,
  • jablka, dýně,
  • klásky, barevné listí, proutí, juta, kaštany.

Podzimní svatba: s našimi tipy už nebudete chtít žádnou jinou

Vhodné šaty pro nevěstu

K teplým podzimním barvám se skvěle hodí i teplejší doplňky. Zkuste třeba zlato a jantar. Také svatební šaty jsou vhodnější spíše v krémové barvě – smetanová, lehce růžová, odstíny jemné broskvové a meruňkové se zlatými doplňky. Dobře vypadají i bronzové a měděné odstíny.

Klasická bílá se do podzimních barev příliš nehodí, protože působí trochu chladně. Bílou volte ve chvíli, kdy budete mít šaty kombinované ještě s dalším odstínem. Svůj svatební outfit můžete doplnit například kloboukem, rukavičkami, deštníkem, pelerínou či závojem. Zde se už můžete vyřádit. Čelenku si můžete vyrobit z květin nebo bobulí. Krásně vypadá i náhrdelník se zlatým listem, boty v měděné barvě s květinovou ozdobou, bronzová čelenka s velkým květem od Savchenko Design. Zvolte si prostě to, co vás nejvíc vystihuje a co ukazuje na spojení svatby s podzimem. Lepší je vybrat si jeden výraznější detail než hromadu menších.

Někdy se stačí jen podívat se kolem sebe a zjistíte, že inspirace je všude velké množství. Každé roční období má své kouzlo. Podzim ho má opravdu hodně a vy jeho dary můžete využít pro dekoraci, svatební doplňky i chutné pokrmy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Svatba na podzim. Využijte krásné barvy a vyberte si dokonalé doplňky