Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Svatba 120 metrů nad zemí a na laně. Podívejte se na záznam

Martina Mádlová

Martina Mádlová

22. 7. 2018

Dva mladí lidé Mickey Wilson  a Purple McMullen-Lairdová z amerického státu Colorado se rozhodli pojmout svou svatbu opravdu netradičním způsobem. Oba jsou profesionální provazochodci, a tak se není čemu divit, že jejich svatební obřad probíhal, kde jinde, než opět na laně. Své „Ano“ si řekli na plošině spletené z lan a visící nad kaňonem ve Fruit Bowl Highline v Utahu. Svatby se zúčastnilo skoro 100 rodinných příslušníků a přátel. Odehrála se už 26. srpna, ale záznam z celé fascinující události byl zveřejněn až nyní.

Oba manželé si splnili sen

Devětadvacetiletý ženich Mickey, který se narodil v coloradském městečku Morrison, prohlásil, že to byl skutečně ten nejšťastnější den v jeho životě. Netradiční svatbu se svou partnerkou pětatřicetiletou Purple plánovali již od ledna. A uspořádat jí takto pro ně byla jednoznačně ta pravá volba. Oba jsou v tomto oboru profesionálové, takže se do toho pustili skutečně s velkou pečlivostí a respektem.

„Když jsem viděl Purple kráčet po laně ke mně, věděl jsem, že takhle je to správně, a že ona je ta pravá“.

Tento pár neměl žádné fotky ze své svatby. Napravili to o 60 let později

Pečlivá organizace svatebního obřadu

Celý svatební obřad byl pečlivě naplánován a zorganizován, aby nedošlo k žádné komplikaci nebo ohrožení. Oba mají mnoho zkušeností a respektují riziko, a proto věnovali velkou pozornost zabezpečení. Purple měla jistící lano uvázané pod šaty a Mickey si ho připoutal ke kotníku. Nechtěl kazit dojem ze svého obleku. Síť, na které novomanželé skládali svůj slib, byla ozdobená symbolicky pírky zavěšenými na zlatých provázcích.

Svatba přímo na Mount Everestu. Epické záběry nevěsty a ženicha udivují svět

„Když jste nad kaňonem sto dvacet metrů nad zemí, celé vaše myšlení se změní. Ten prostor je nádherný a posvátný.“

To byl také důvod, proč se rozhodli vzít právě na takovém místě i přes to, že je to stálo stovky hodin příprav a zařizování. Ale koneckonců, to zabere i plánování klasické svatby, která se koná na zemi. Na závěr celého obřadu pak novomanželé skočili přivázaní na jednom laně z plošiny dolů.

Chtěli byste také zažít takovou svatbu nebo by vás na lano nikdo nedostal?

Ohodnoťte tento článek:
3,8
Právě čtete

Svatba 120 metrů nad zemí a na laně. Podívejte se na záznam