×
WeddingMag

Snubní prsteny a moderní trendy. S čím rozhodně neuděláte chybu?

Snubní prsteny

Výběr snubního prstenu není jednoduchý. Chcete ho nosit po zbytek života, a tak jeho výběrem trávíte mnoho času. Měl by být dozajista kvalitní, stylový a odpovídat vašemu vkusu a představám. Nezapomeňte při výběru také na svého partnera. I on ho bude nosit, a tak by měl mít také své slovo. Jaké snubní prsteny mají nyní snoubenci v oblibě a můžete je mít i vy?

Svatební trh s prsteny jenom kvete a všude kolem vás se nachází ohromná nabídka. Čeká vás komplikované rozhodnutí, protože kdo si je jistý, že si prohlédl opravdu všechny kousky a žádný mu neunikl? Žádná panika. Udělejte si příjemný večer s partnerem, zvažte, co od snubních prstenů očekáváte a zda chcete jít ruku v ruce s moderními trendy. Na základě takového seznamu rázem zúžíte výběr z několika tisíc různorodých kousků na pár desítek. Napůl máte vyhráno. S výběrem, by vám mohl pomoci i následující přehled trendů, které nikdy nezestárnou.

1. Barevné kameny v prstenu

Snubní prsteny

Mezi úchvatné modely patří ty, které kombinují různorodé kameny a je jedno, zda se jedná o zlaté nebo stříbrné prsteny. Chcete nosit opravdu třpytivé kousky? Zvolte nějakou netradiční barevnou kombinaci, která podtrhne váš styl i osobnost. Pro dámu se skvěle hodí třeba růžové, červené nebo dokonce černé kameny.

Snubní prsteny s vlnkou

Snubní prsteny

Prsteny s vlnkou si lidé volí poměrně často. Velmi pěkně vypadají vlnky v matné povrchové úpravě, kdy je zbytek prstenu lesklý. Když je ještě dozdobený zirkony nebo brilianty, je výsledek dokonalý. Dodají totiž jemný a čistý vzhled.

Zvláštní kameny

Snubní kameny

Rozhodně výjimečně vypadají prsteny s atypickým tvarem a netradičními kameny. S nimi budete opravdu jedineční. Vyčnívají originalitou a zvolit si je můžete v jakékoliv barevné kombinaci. Nechte pracovat svou fantazii a vyberte si prsten, který bude vyčnívat nad všechny ostatní.

Žluté a červené zlato

Snubní prsteny

Žluté zlato bylo velmi oblíbené v době, kdy se brali naši rodiče a prarodiče. V posledních několika letech se na výsluní hřálo zlato bílé. Žluté ale nikdy nic neporazí, a proto se jeho oblíbenost zase zvyšuje. Je věčné, působí vznešeně a luxusně. Dalším oblíbencem je zlato červené. To si vybírají lidé milující extravaganci a chtějí se lišit. Ať už si vyberete jakékoliv, budete vypadat dokonale.

Kameny, kameny a zase kameny

Snubní prsteny

Bez snubních prstenů by svatba ani nemohla být. A asi není žena, která by nechtěla, aby ten její byl naprosto dokonalý. Milovnice kamenů jistě ocení prsten, který je jimi doslova obsypaný. Možná trošku netradiční, ale velmi přepychově působící. Každá nevěsta si ho musí zamilovat.

Snubní prsteny nemusí být stejné. Buďte originální, ale sladění

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


2 Komentáře Snubní prsteny a moderní trendy. S čím rozhodně neuděláte chybu?

  1. Děkuji za skvělé tipy, zrovna na naši svatbu vybírám zásnubní prsteny, a tak mi tento článek při výběru opravdu přišel vhod. Myslím si, že mé nastávající bude nejvíce slušet briliant 🙂

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..