Menu
WeddingMag
Plánování svatby

Plánujete svatbu? Vyzkoušejte 7 skvělých svatebních aplikací pro Android a iPhone

Martina Mádlová

Martina Mádlová

18. 4. 2018

Šaty, pozvánky, květiny, svatební dort….to je jen malý výčet toho, co nevěsta s ženichem musí před svatbou vyřešit. Pokud nechcete najímat svatebního koordinátora, ale trochu pomoci byste uvítali, zkuste některé svatební aplikace, které vám představíme v článku.

1. Pinterest

Pinterest určitě dobře znáte, ale věděli jste, že je také ke stažení jako aplikace do mobilního telefonu? Navíc je nesmírně bohatý na svatební motivy. Nabízí nekonečně mnoho inspirace a jen s ním si dokážete naplánovat svatbu od začátku do konce. Najděte si své oblíbené obrázky a uložte si je. Vyberte šaty, jídlo, hostinu, hudbu obřad, líbánky. Na Pinterestu najdete úplně všechno.

2. Joy

Známá svatební aplikace Joy, nese svůj název podle své zakladatelky. Je to dokonalý plánovač svatby. Jednoduše si vyberete barvu pozadí aplikace, nastavíte datum svatby a organizujete. Můžete si do aplikace napsat i svůj příběh, jak jste se potkali, otázky jeden na druhého nebo dotazy ohledně jídla určené svatebčanům. Nechybí ani stránka svatební party, družičky, svědci nebo album na svatební fotky.

Hledáte svatební inspiraci on-line? Těchto 5 věcí si musíte zapamatovat

3. WedPics.com

Svatební fotografie jsou vzpomínkou na celý život. Určitě je chcete mít všechny po hromadě a to i ty od přátel a rodiny. Abyste je nemuseli všechny uhánět, aby vám je poslali, či hledat na Instagramu a Facebooku, můžete využít aplikaci WedPics.com, která dokáže vygenerovat svatební ID, které budou uvádět svatebčané při nahrávání fotek. Po nahrání si jen vyberete, do jakého alba fotky zařadíte. Může to být svatební obřad, zásnuby, rozlučka se svobodou či líbánky. Není nijak omezený počet nahraných fotek a ani doba jejich uchování.

4. Wedding Dress Lookbook

Aplikace Wedding Dress Lookbook vám umožní vyhledat šaty na základě vašeho typu těla a stylu. Můžete tak vybírat svatební šaty večer před spaním, v metru či v čekárně u lékaře. To ale není všechno. Nakupovat můžete i šaty pro družičky, zásnubní prsteny, závoje, boty.

5. Wedding Songs

Hledáte perfektní píseň pro svatební tanec? Stáhněte si Wedding Songs a dostanete nekonečně mnoho inspirace. Můžete si poslechnout hudbu okamžitě, nastavit časovač pro automatické zastavení hudby apod. Všechny nahrávky jsou vysoce kvalitní, nechybí romantické písně i instrumentální hudby. Vyberte si tu nejlepší hudbu a zatančete si se svým milým.

Kritické okamžiky při plánování svatby. Kterých 5 překážek musíte překonat?

6. Garden Answers

Zahlédli jste někde květinu, ale nevíte, jak se jmenuje? Rádi byste zrovna tuhle měli ve své svatební kytici? Aplikace Garden Answers je přesně pro vás. Aplikace dokáže za pomoci vizuální technologie identifikovat květiny podle fotky či vygenerovat podobně vypadající květiny. V databázi má přes 20 000 rostlin.

7. Honyfund.com

Líbánky nesmí chybět. Abyste na ně získali peníze, můžete zkusit aplikaci Honeyfund.com. Přes ní už bylo vybráno přes 400 milionů dolarů. Obálky s penězi jsou už pasé. Nyní je v kurzu virtuální svět. Zakladatelé Sarah a Josh Margulis chtěli jet po svatbě na Fiji. Protože má Sarah zkušenosti s online marketingem a Josh pracoval jako systémový inženýr pro Adobe, rozhodli se společně vytvořit aplikaci, která by umožnila vybrat peníze na splnění snů novomanželů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Plánujete svatbu? Vyzkoušejte 7 skvělých svatebních aplikací pro Android a iPhone