Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Pětiletá holčička si chce vzít svého nejlepšího přítele. Proč jí rodiče přání splnili?

Martina Mádlová

Martina Mádlová

2. 8. 2018

Malá Sophie se na první pohled nijak neliší od svých vrstevníků. Krásná pětiletá dívenka s buclatými tvářičkami, dlouhými krásnými vlasy a širokým úsměvem na tváři. Těžko si představit, že tato dívenka už toho má za sebou tolik. Teď se chce vdávat a její matka jí její přání splnila. Podívejte se jak.

Sophia Chiappaloneová z Connecticutu v USA se narodila s genetickou srdeční vadou. Chyběla jí celá jedna polovina srdce, pravá strana chyběla. Že vůbec žije, je opravdový zázrak. Lékaři jí nedávali ani dva roky života. Ale navzdory všem negativním prognózám malá holčička statečně vzdoruje a je jí už pět let.

Těžká vada srdce zapříčinila, že celé své dětství byla Sophia více v nemocnici než doma. Prodělala už několik operací a nyní se chystá na další, v pořadí již čtvrtou. Protože nikdy nikdo neví, jak to dopadne, chtěla malá dívenka, aby se jeden z jejích snů stal skutečností.

Fotky dětí s Downem na svatbě jejich učitelky oblétly internet. Jsou moje rodina, tvrdí Kinsey

Svatba s nejlepším přítelem

Sophia si chtěla „vzít“ svého nejlepšího přítele a důvěrníka Huntera. Její maminka, Kristy, by pro svou dceru udělala vše na světě, a tak se vydala k Hunterovo rodičům, aby je požádala o svolení. Pak připravila dokonalou „svatbu“ pro obě děti. Podle ní je toto přání všechno, co Sophie chtěla a ona jí to nemohla odříct.

Samozřejmě se nejednalo o skutečný sňatek. Děti se pro tuto příležitost oblékly do svatebního a v podstatě si hrály na ženicha a nevěstu a nechaly se fotografovat od profesionální fotografky. Focení obstarala Marisa Ballettiova-Lavoieova, která byla velmi šťastná a poctěná, že se mohla této události zúčastnit. Malé Sophie se splnil její sen a navíc má překrásnou památku.

„Byla jsem tak poctěná a nadšená, že jsem mohla být tou, kdo zdokumentuje tento velký den!“ Napsala Marisa na svůj Instagram.

Všechny snímky pocházejí z parku nedaleko domu, kde Sophie bydlí. Pro rodiče malé princezny bylo velmi krásné i smutné, vidět ji ve svatebním.

„Byla jsem vyděšená, že to může být jediný okamžik, kdy vidím své dítě ve svatebních šatech. V tuto chvíli nemáme žádná očekávání toho, jak dlouho bude Sophie s námi, protože podle lékařů ani neexistuje žádný důvod, proč by měla být na živu.“

Nejsou na vaši svatbu zvány děti? Oznamte to hostům zdvořile, ale jasně

Sophie je ale bojovnice, a tak jí nezbývá než přát, aby svůj boj nikdy nevzdala a jednou si oblékla svatební šaty na skutečném svatebním obřadu, třeba znovu se svým nejlepším přítelem s dětství.

Ohodnoťte tento článek:
4,6
Právě čtete

Pětiletá holčička si chce vzít svého nejlepšího přítele. Proč jí rodiče přání splnili?