Menu
WeddingMag
Svatební obřad

Fotky dětí s Downem na svatbě jejich učitelky oblétly internet. Jsou moje rodina, tvrdí Kinsey

Martina Mádlová

Martina Mádlová

21. 7. 2017

Tuto svatbu si zamiloval celý svět a vy si jí jistě zamilujete také. Kinsey French, speciální pedagožka z Kentucy, ukázala, jak moc jí záleží na jejích svěřencích. Ve třídě plné studentů s Downovým syndromem jako první proběhlo zasnoubení a zároveň byla celá třída z křesťanské akademie Rock Creek důležitou součástí svatebního obřadu.

Sama učitelka prohlásila, že děti jsou součástí její rodiny. Je to její první třída a všechny své žáky si ihned zamilovala. I proto bylo jasné, že svůj výjimečný den nemohl proběhnout bez nich. Její studenti později prohlásili, že nejoblíbenější částí svatebního veselí byl tanec a jídlo.

 

Podívejte se na další fotky zde:

http://www.boredpanda.com/special-ed-teacher-wedding-kinsey-french-lang-thomas/?media_id=special-ed-teacher-wedding-kinsey-french-lang-thomas-2-57ef8b05e45e2__700

Krásná nevěsta a dobrý člověk

Kinsey French není jen dobrý člověk, ale i krásná nevěsta. V krásných šatech a s celou třídou slavnostně oblečených dětí vypadala opravdu kouzelně. Už její zasnoubení probíhalo romanticky v přední části její třídy, kdy hned poté pozvala všechny své studenty k účasti na svatbě. Všechny dívky měly na svatbě krásné květinové věnečky na hlavách a nesly vlečku šatů. Chlapci se zase s nadšením zúčastnili klasického chytání nevěstina podvazku. Holčičkám v romantických a rozkošných šatičkách to velmi slušelo. Chlapci byli ve svých oblecích za malé elegány.

Všechny děti jsou brány jako součást nevěstiny rodiny, a proto s ní o svatební den dne 3. června šli také všichni svatební uličkou. Později si všichni společně užívali i zábavný svatební večírek. Všichni se shodli na jednom. Bylo opravdu vzrušující a zvláštní nechat je, aby byly součástí velkého dne a mohli tuto událost oslavit s nevěstou a ženichem.

Je jasné, že děti si den opravdu užili a stejně tak i snoubenci a jejich hosté. Kéž by všechny svatby byli stejně tak krásné a výjimečné, jako tato.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky dětí s Downem na svatbě jejich učitelky oblétly internet. Jsou moje rodina, tvrdí Kinsey