Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Obrazem: Dárky pro nevěstu nejen na Vánoce. Máme pro vás pár tipů

Martina Mádlová

Martina Mádlová

20. 12. 2018

Vánoce jsou za dveřmi a vy máte kamarádku, která se vdává. Nebo se vás svatba dokonce osobně dotýká, protože si budoucí nevěstu budete brát. Ať tak nebo onak, možná přemýšlíte nad nějakým dárkem na poslední chvíli, který by se jí mohl líbit. Máme pro vás pár tipů na stylové svatební dárky a rozhodně je nemusíte kupovat jen pod stromeček.

Kniha hostů a strom přání

Dary pro nevěstu

Kniha hostů a strom přání patří k těm předmětům, které zůstávají po svatbě na celý život a uchovávají vzpomínky na nejkrásnější den. Do knihy hostů mohou svatebčané napsat svá přání a vzkazy pro ženicha s nevěstou a na strom přání zase přidat otisky prstů a také něco připsat. Vybírat můžete mezi různými druhy. Knihy se prodávají elegantní, odvážnější nebo originální podle vašeho přání a stejně tak i strom přání.

Svatební sklenice

Dary pro nevěstu

Novomanželé jistě ocení, když budou na svatbě mít své vlastní svatební sklenky. Když na nich budou jejich iniciály, datum svatby nebo něco v podobném duchu, budou mít radost dvojnásobnou.

Svatební podvazek pro nevěstu

Dary pro nevěstu

Každá nevěsta by ve svůj svatební den měla mít něco pod šaty ukrytého a svatební podvazek je ideální. Když bude navíc i modrý, rovnou se dostojí hned třem tradicím – něco modrého, něco nového a něco darovaného.

Nápady na originální svatební dary pro novomanžele

Svatební fotoalbum

Dary pro nevěstu

Na svatební fotografie se těší snad každá nevěsta a zejména na chvíli, kdy si je bude hezky řadit do svého svatebního alba. Vyberte jí nějaké jako dar. Tam pak budou hezky schované všechny emoce, vzpomínky i zachycena vzájemná láska novomanželů.

Rámeček na fotografie

Dary pro nevěstu

Ke svatebnímu albu můžete rovnou pořídit i rámečky na fotografie. Ať už pořídíte větší, které se hodí na zeď nebo menší někam na poličku, určitě potěšíte. Nevěsta se fotografií v rámečku ráda pochlubí v práci, možná si ji postaví na pracovní stůl nebo třeba na noční stolek, aby viděla svůj nejkrásnější den pokaždé, když jde spát nebo se ráno probouzí.

Jak správně požádat o ruku?

Deníček

Dary pro nevěstu

Jestliže budoucí nevěsta s organizací svatby teprve začíná, jistě jí potěší svatební deníček nebo plánovač, kam si může zapsat celý harmonogram příprav pěkně krok po kroku a ušetřit si spoustu času a starostí. Po svatbě jí pak deníček zůstane jako krásná vzpomínka na chvíle před svatbou.

Polštářek na prstýnky

Dary pro nevěstu

Polštářek na prstýnky je další velmi důležitou součástí svatebního obřadu. Vyberte nějaký krásný a elegantní nebo naopak netradičního provedení. Při výběru myslete na to, jakou svatbu nevěsta plánuje, aby do celého konceptu polštářek hezky zapadl.

Kam uložit finanční dary? Svatební pokladnička je dobrý nápad

Šperky

Dary pro nevěstu

Kterou nevěstu by nepotěšily šperky. Vyberte nějaký krásný náhrdelník, náušnice nebo třeba čelenku jako pro princeznu.

Svatební pero

Dary pro nevěstu

Svatební pero s opravdovým brkem nevěstu určitě nadchne. Z podpisu na úřadě či v kostele se rázem stane zcela originální událost.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Obrazem: Dárky pro nevěstu nejen na Vánoce. Máme pro vás pár tipů