Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Nejlepší hry na rozlučku se svobodou pro nevěstu

Martina Mádlová

Martina Mádlová

30. 7. 2019

Rozlučka se svobodou může být komorní jen v kruhu rodinném, může to být pořádná party s partou přátel a také nemusí být vůbec. Byla by ale škoda nechat si ujít skvělou zábavu, která na nich bývá, pokud se dobře zorganizují. Chcete-li si užít rozlučku, která opravdu bude stát za to, nezapomeňte připravit dostatek zábavných her, aby se nikdo nenudil.

Rozlučku by podle tradic ženich nebo nevěsta neměli organizovat, ale je to práce pro svědky a svědkyně. Dnes už se na tom tolik netrvá a obvykle je to spíš naopak. Každopádně připravená zábava bez práce pro nevěstu, která toho má i tak dost co zařizovat, určitě potěší. Zorganizujte tu nejlepší rozlučku se svobodou. Naše zábavné hry jí dodají pravou šťávu.

Hry na rozlučku se svobodou, které nikdy nezklamou

Mezi klasiky, které nikdy nezklamou, rozhodně patří různé deskové hry (Aktivity, Monopoly, Sázky a dostihy) i obyčejné karty. Můžete také k pozvánce na rozlučku pro každého zúčastněného přihodit úkol: vymyslet básničku na nevěstu, zazpívat v určitou hodinu písničku, vymyslet hru, zatancovat, udělat nějakou scénku apod. Hlavně musí být činnost vtipná a zábavná.

Kdo, co řekl

Skvělá hra pro seznámení hostů. Dopředu si připravte seznam otázek, na které nejdříve odpoví ženich (za předpokladu, že myslíme rozlučku pro nevěstu). Ten samý dotazník pak dejte na party i nevěstě. Vždy přečtěte otázku, nechte jí odpovědět a pak zveřejněte odpověď ženicha, ideálně ho mějte natočeného na kameře. Za každou špatnou odpověď se musí nevěsta napít svého oblíbeného drinku. Aby byli zapojeni i ostatní hosté, mohou hned na začátku uzavírat sázky na počet správných odpovědí.

Oblíbené otázky:

 • Jaké je ženichovo nejoblíbenější jídlo?
 • Jaká je jeho oblíbená barva?
 • Jaká barva se líbí nevěstě?
 • Kdy jste měli první rande a kde?
 • Kde jste se poprvé políbili?
 • Co se ženichovi nejvíce líbí na nevěstě?
 • Co leze na nevěstě ženichovi nejvíc na nervy?
 • Kde jste strávili nejhezčí dovolenou?
 • Jaká je ženichova představa romantického večera?
 • Na jakém nejzajímavějším místě jste měli sex?
 • Jaké nejhorší jídlo nevěsta kdy uvařila?
 • Co spolu děláte večer nejčastěji?
 • Na co se v manželství nejvíce těšíte?
 • Kdo je větší nervák?
 • Kdo koho přemluvil ke svatbě?

Módní přehlídka

Hry na rozlučku se svobodou

Nevěsta dostane několik druhů oblečení, věcí a doplňků, které na sebe musí kreativně obléknout (šálu, alobal, lepicí pásku, korunku, podvazek, balicí papír, toaletní papír apod.). S tímto vybavením musí všem udělat zábavnou módní přehlídku.

Kalhotky pro nevěstu

Toto je velmi variabilní hra a dá se hrát prakticky všude. Každá z účastnic rozlučky musí koupit kalhotky v nevěstině velikosti. Mohou to být super sexy kousky i různě střelené modely nebo klidně bombarďáky jak pro babičku. Vůbec nemusí odpovídat nevěstině stylu, ale měly by se líbit jim. Nevěsta pak kalhotky rozbaluje a hádá, kdo je koupil a proč.

Balónky se servisem

Hry na rozlučku se svobodou

Na kousek papíru musí každá účastnice rozlučky napsat úkol nebo službu, kterou udělá pro nevěstu (umýt okna, uvařit večeři, přinést nákup apod.). Papírek složí a vloží do balónku. Všechny balónky se nafouknout a pověsí. Nevěsta je pak sestřeluje šipkou a vyhrává servis, který si sestřelila.

Sexy poklad

Hra, která se skvěle hodí do domu nebo na zahradu. Jak už název napovídá, nevěsta musí podle získaných nápověd objevit co nejvíc sexy pokladů, které ale budou dobře schované. Mezi poklady klidně zařaďte i dárky pro nevěstu, sexy kostýmek, chlupatá pouta apod. Účastnice party se rozdělí na dvě části a každá dostane jednu indicii. Ideálně rozdílnou. Jedna parta může dostat první a druhá poslední, aby nechodily spolu. U každého nalezeno pokladu by měla být nápověda k dalšímu. Na konci hry se sejdou oba týmy a vymění si zkušenosti ohledně jednotlivých dárků. Všechny každopádně patří nevěstě, ale pro vítězný tým by měla být připravena odměna.

Skvělá hra z táboráků

Další hra je velmi oblíbená u táboráků, ale použít jí můžete i v tomto případě. Hraje při ní velkou roli alkohol a v podstatě mimo něj a skleniček už nic jiného nepotřebujete. Dámy sedí u stolu a před sebe si postaví své oblíbené pití. Každá postupně vymyslí větu začínající slovy: „Nikdy jsem ne….“, například „Nikdy jsem se nekoupala v přírodě bez plavek“. Všechny družičky, které se někdy koupaly v přírodě bez plavek, se musí napít. Takto každá postupně přijde se svou větou. Díky této hře poznáte své kamarádky opravdu dobře.

Tipy na program dámské rozlučky se svobodou

Obchodnice

Skvělá soutěž do baru. Nevěsta si namíchá pití nebo dostane nějaký počet panáků (podle toho, jak moc jí chtějí družičky potrápit). Nevěsta pak musí všechny drinky prodat návštěvníkům baru. Tak ukáže, že není žádné ořezávátko a dokáže si na svatbu vydělat sama.

Vřelá objetí zdarma

Budoucí nevěsta přímo hoří láskou, a tak se o ní může trochu podělit. Dejte ji někam k frekventované ulici nebo v baru do prostoru (podle vašich možností a místa konání rozlučky). Na krk jí dejte velikánskou ceduli s nápisem „vřelá objetí zdarma“ a uvidíte, co se bude dít. Pro větší legraci umístěte ceduli i na záda. Tato soutěž je velice zábavná a skvěle funguje.

 

Ohodnoťte tento článek:
3,3
Právě čtete

Nejlepší hry na rozlučku se svobodou pro nevěstu