Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Děti na svatbě: úchvatné svatební fotografie malých andílků

Martina Mádlová

Martina Mádlová

30. 7. 2018

Řekněme si to na rovinu, svatby mohou občas trochu unavovat. I dospělí se mohou v některých okamžicích nudit, když musí vést rozhovor s lidmi, kterým se roky vyhýbali nebo s opilým příbuzným, u kterého si nemohou být jistí, kdy na ně spadne. Oproti dětem si ale nemohou dopřát ten luxus projevit svůj momentální stav naplno. Bylo by to přece nezdvořilé.

Malí andílci se dokáží během chvilinky změnit v malé ďáblíky. Zejména pokud se začnou nudit a vy jim rychle nevymyslíte nějakou zábavu. I když je to s nimi někdy náročné, nebraňte se jejich přítomnosti na své svatbě. Dokáží vnést do společenských událost mnoho něžnosti, nevinnosti i legrace. A to všechno ke správné svatbě patří.

Zabavte je

Děti chtějí být středem pozornosti, ale zároveň dokáží být i hodně odpovědné, pokud dostanou na starost něco opravdu důležitého. Proto jim hned na začátku svěřte nějaký úkol. Uvidíte, že budou nadšené a vlastně ani nebudete vědět, že na svatbě děti jsou. Mohou pomáhat při zdobení auta, připínat svatebčanům myrty na šatu, při obřadu držet nevěstě vlečku či držet krabičku se snubními prstýnky.

Samozřejmě záleží na věku dětí. Miminka a batolata těžko k něčemu přesvědčíte na delší dobu a rozhodně jim nebudete dávat do rukou prstýnky nebo myrty se špendlíky. Tam by možná bylo lepší, kdyby si rodiče zajistili hlídání a na svatbu takto malé děti vůbec nebrali. Ze svatby stejně v tomto věku nic mít nebudou a navíc si to nebudou naplno moci užít ani jejich rodiče.

Jak vypadá svatba podle Disney? Každý stolek pro svatební pár byl inspirován pohádkou

Na oslavu připravte dětský program

Každý se chce na svatební hostině v klidu najíst a vy určitě nebudete výjimkou. Proto plánujte dopředu a mějte připravený nějaký dětský program i na hostinu a oslavu. Neskonale zavázáni vám budou rodiče dětí, kteří si tak oslavu náležitě vychutnají a nadšené budou i děti, které tak nebudou stále viset na rodičích a něco po nich vyžadovat. A samozřejmě největší plus, nebudou vymýšlet lumpárny. Nezapomeňte ale, že by nikdy děti neměly být úplně bez dozoru dospělého.

Svatba může být pro děti nudná. Zkuste tipy, jak je zabavit

Kouzelné fotky dětí na svatbě

Děti jsou na svatbě na fotkách vždy kouzelné. Umí skvěle vyjádřit, co cítí a někdy se tváří tak, že se i po letech nad svatební fotkou s chutí zasmějete. Podívejte se na některé fotky malých roztomilých andílků a zavzpomínejte při nich na svou svatbu.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Děti na svatbě: úchvatné svatební fotografie malých andílků