Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Když muž miluje dvě ženy. Podívejte se na romantický svatební slib malé nevlastní dceři

Martina Mádlová

Martina Mádlová

6. 4. 2018

Řidič z povolání Brian Scott si bral svou milovanou Whitney Kay v zimě. Při obřadu se pronášely svatební sliby a on řekl ne jeden, ale hned dva. První směřoval své ženě a druhý tříleté nevlastní dceři Brielle.

Pro mnoho párů byl svatební slib tou nejtěžší, ale zároveň i nejkrásnější částí svatebního obřadu. Od slibů k vtipům až po upřímná slova o lásce, ochraně a věrnosti, takový bývá hlavní obsah svatebního slibu. A když se k tomu ještě přimotá malá holčička, musí zákonitě ukápnout dojatá slza i těm, které jen tak něco nedojme.

Nečekaný svatební slib

Mladý pár uspořádal svou svatbu v lednu v zasněženém dni v McCall, Idaho. Během obřadu se Scott sklonit, aby se mohl Brielle podívat do očí a složil ji slib přímo od srdce. Slíbil, že ji bude vždy milovat, chránit a starat se o ni bez ohledu na cokoliv, co přijde.

„Slibují, že budu vždy držet tvou ruku, že se budu snažit, abys prožila krásný život,“ řekl. „Já slibuji, že se budeme modlit před jídlem, že ti v noci budu číst příběhy, že ti ukážu, jak by měl muž zacházet se ženou na vztahu k tvé matce. A především přísahám, že vás ochráním, budu o vás pečovat a milovat vás navždy.“

9 tipů jak napsat dokonalé svatební sliby a několik textů pro inspiraci

Video se svatbou

Jeho slova během svatby s Whitney Kay byla zachycena kameramanem v oficiálním videu přístupném na youtube. Video se otevírá spoustou krásných záběrů páru, který se připravuje na svou zasněženou svatbu v horách. Ukazuje, jak si slibují lásku k sobě a nevěsta mluví o tom, jak si moc přála najít dokonalého člověka, který bude milovat její dceru tak hluboce, jako ona.

„Modlila jsem se k Bohu každou noc, abych našla dokonalého muže, který by miloval nejen mně, ale i mou malou dcera,“ prohlásila nevěsta. „A on odpověděl na mé modlitby.“

Co je svatební slib a čemu se v něm věnovat

Dokonalá rodina

Manželé žijí v Charlotte v Severní Karolíně a poprvé se potkali v roce 2011 prostřednictvím společných přátel. Dali se dohromady a v listopadu 2014 se jim narodil chlapeček jménem Joseph. Scott sám říká, že miluje otcovství a užívá si ho plnými doušky.

„Jenom to, že jsem tu pro děti a užívám si společných okamžiků, hraji si s nimi, slyším je se smát a užívat si života – všechny tyto věci jsou mnohem lepší než cokoliv negativního, co také k dětem občas patří. Není to žádné břemeno, ale úžasná součást mého života.“

Máte také vy nebo váš partner děti z předchozího manželství a budete se brát? Co se inspirovat tímto párem? Je to ten nejlepší způsob, jak jim ukázat, že do vaší nové rodiny patří se vším všudy.

Ohodnoťte tento článek:
4,5
Právě čtete

Když muž miluje dvě ženy. Podívejte se na romantický svatební slib malé nevlastní dceři