Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Jaké šaty pro družičky budou trendy v roce 2018? Budou rozhodně „sexy“

Martina Mádlová

Martina Mádlová

23. 3. 2018

Družičky na svatbě jsou často nejlepší kamarádky nevěsty.  Ať už budete mít na svatbě jednu jedinou nebo jich bude celá parta, mělo by jim to patřičně slušet. Pánové si starosti příliš dělat nemusí. Jednoduše si vezmou podobný typ obleku jako ženich a je to. Ženy to mají o něco složitější. Pokud chcete mít družičky oblečené stylově a v jednotných šatech, inspirujte se letošními trendy. Určitě z vašeho výběru budou nadšené.

Vaše svatební fotografie budou viset na zdi dalších mnoho let, takže nepochybně, pokud jste nevěsta, přemýšlíte nad tím, jak bude každý ve váš velký den vypadat. Módní trendy se různě mění. V roce 2018 určitě neuděláte chybu, když svým družičkám vyberete šaty s rozparkem.

Šaty s rozparkem jsou letošní hit

Podle magazínu Knot, budou v letošním roce na svatbách velmi oblíbené šaty, které mají sexy rozparek, ale zároveň nejsou vulgární. V této sezóně se žádná družička nemusí bát odhalit více kůže.

Šaty s rozparkem jsou ideální pro mnoho příležitostí, ale na svatbě přeci jen dosud tolik vidět nebyly. Důležitý je celý střih šatů i množství materiálu. Decentní rozparek, který ukáže jen kousek končetiny a nebude odhalovat příliš, působí naprosto stylově. Rozhodně také nevolte tenké a průhledné šaty.

Stejně jako u všech aspektů svatebního plánování, nemusí tento trend být nutně tím pravým pro vás. Vždy záleží na každém párů zvlášť a stejně tak i na stylu svatby.

Šaty pro družičky: Proč nosí podobné šaty jako nevěsta?

Nezapomeňte takt a trpělivost

Chcete, aby všechny družičky měly stejné šaty? Pak nezapomeňte, že ne každá žena bude takovým nápadem nadšená. Proto bude potřeba více vyjednávání a především taktu. Sejděte se s družičkami a dohodněte celý styl šatů. Nechte je, ať do rozhodování zasahují a berte vážně jejich připomínky. Určitě najdete společné řešení. Sdělte jim, že šaty s rozparkem jsou právě trendy a uvidíte, že se domluvíte velmi snadno.

Váš svatební den je velmi důležitý, a tak máte právo být malinko marnivá. Takže pokud chcete, aby vaše družičky předvedly trochu nohy, proč ne?

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Jaké šaty pro družičky budou trendy v roce 2018? Budou rozhodně „sexy“