Menu
WeddingMag
Svatební kytice

Jaké fotografie se svatební kyticí by vám neměly chybět ve svatebním albu?

Martina Mádlová

Martina Mádlová

21. 6. 2018

Svatební kytice je velmi důležitou součástí každé svatby a velmi výrazným doplňkem nevěsty. Nemělo by se na ní zapomínat, a to i v případě, že ji nemáte v úmyslu hodit vdavekchtivým kamarádkám. Živá květina vám prostě vždy zvadne a sušená už nikdy nebude taková. Proto si ji nechte vyfotografovat ze všech úhlů a pohledů, co jen to jde – na posteli, ve váze, v ruce. Na jaké záběry byste určitě neměli zapomenout?

Vaše svatební kytice se určitě objeví na mnoha fotografiích ze svatby. Protože však jde o velmi důležitý den v životě, chcete si různé detaily ze své veselky uchovat navždy. I vaše kytice si zaslouží dostatek pozornosti fotografa. Podívejte se na ty nejzákladnější snímky, které by neměly chybět ve vašem svatebním albu.

1. Nevěsta s kyticí

Svatební kytice patří k nevěstě a nevěsta zase k ní. Fotografie, kde je samotná nevěsta v celé své kráse a v ruce drží svou květinu, rozhodně nesmí chybět. Může sedět, stát, opírat se. Záleží na místě a inspiraci fotografa.

Fotografie svatební kytice

2. Házení květinou

Házení svatební kyticí patří k tradicím na svatbách, a i z těchto důvodů by mělo být řádně zdokumentováno. Uvidíte, jak se budete smát, až budete nad touto fotografií společně vzpomínat na to, jak se vaše kamarádky o kytici málem popraly i na to, že ji chytila ta, která se rozhodně vdávat nechce.

Fotografie svatební kytice

Poradíme vám základní tipy pro výběr svatební kytice

3. Svatební kytice a korsáž pro ženicha

Jako vy patříte ke svému milému, tak svatební kytice patří ke korsáži pro ženicha. Nechte je vyfotit společně v pěkném zátiší. Ve svatebním albu si na tyto chvilky, kdy jste se teprve chystali říct své ano, rádi vzpomenete.

Fotografie svatební kytice

4. Kytice nevěsty a kytice družiček

Uchovejte si vzpomínku toho, jak krásně vaše kytice vynikala mezi kytičkami družiček. A nemusíte se fotit jen s družičkami, klidně nechte vyfotografovat i společnou fotografii s kyticemi maminek či svědkyně.Fotografie svatební kytice

5. Detail kytice s dalším prvkem

Detail kytice s nějakým dalším prvkem je mezi fotografy velmi oblíbený. Obvykle se květina fotí spolu se snubními prsteny, střevíčky pro nevěstu, čelenkou, závojem, rukavičkami apod.

Fotografie svatební kytice

6. Kytice s nevěstou v pozadí

I na této fotce by měla být nevěsta sama ovšem už ne tak výrazná. Důraz se klade především na svatební kytici ve vašich rukách. Nevěsta tak klidně může být i mírně rozmazaná, aby kytice opravdu vynikla.

Fotografie svatební kytice

Svatební kytice. Jaké druhy květin použít a jak ji vybrat

7. Zátiší se svatební kyticí

A je tu ještě jeden záběr, který nesmí chybět. Nechte si určitě vyfotografovat jen samotnou kytici. Ta bude na fotografii skutečně ta nejdůležitější. Proto by kolem ní neměly být žádné rušivé elementy.

Fotografie svatební kytice

Svatební kytice není jen tak obyčejná kytka. Dělá nevěstu nevěstou. Věnujte jí dostatečnou pozornost a nechte si ji zvěčnit, ať nikdy nezapomenete na to, jak byla krásná.

Ohodnoťte tento článek:
3,5
Právě čtete

Jaké fotografie se svatební kyticí by vám neměly chybět ve svatebním albu?