Menu
WeddingMag
Zásnuby

Jak vypadá opravdu překvapivá žádost o ruku v Benátkách? Tohle jste ještě neviděli

Martina Mádlová

Martina Mádlová

11. 12. 2017

Jeden muž naplánoval dokonalou cestu s velkým překvapením pro svého přítele, bývalého olympijského závodníka. Za skvělý nápad a velkou romantiku si rozhodně zaslouží zlatou medaili.

Pokud si myslíte, že jste již viděli mnoho žádostí o ruku a nemůže vás nic překvapit, mýlíte se. Ten nejroztomilejší návrh jistě dostal bývalý švédský olympijský potápěč, který nedávno řekl „ano“ svému německému příteli. Stalo se tak hned poté, co ho jeho milý překvapil prstenem na gondole v Benátkách. A nechyběly ani slzy.

V červenci Patrick Huber připravil překvapivou cestu pro svého přítele Jimmyho Sjödina. Jimmy je bývalý olympijský potápěč ze Švédska, který se zúčastnil letních her v roce 1996. Patrick (grafický návrhář z Německa) svého milého pozval do Itálie v Benátkách.

Když opouštěli svůj domov v Mnichově, neměl Jimmy tušení, kam vlastně míří. Věděl jen, že si má sbalit tašku. Jeli přes krásné Alpy, kde si udělali malou zastávku a nakonec dorazili do Benátek, což je místo, kam se Jimmy chtěl vždy podívat.

Patrik domluvil cestovní fotografku od společnosti Flytografa, aby je tajně fotila až budou poznávat Benátky a především v té nejdůležitější chvíli. Jimmy si všiml, že je někdo fotí, ale žena mu nebyla podezřelá. Myslel si, že je to prostě jen běžná turistka nebo průvodkyně, která si dělá fotografie.

Lékaři odmítli ženě s cystickou fibrózou transplantaci. Přesto naplánovala svatbu

Nečekaná žádost o ruku

Při svých toulkách nemohli vynechat ani romantickou jízdu na gondole, což je takřka povinnost všech zamilovaných v tomto městě. V benátské laguně se Patrick chystal na svůj největší životní krok. Věděl, že je správný čas, aby položil svou otázku. 28. července tak Patrick poklekl před svého milého a požádal ho o ruku. Jimmy byl tímto návrhem velmi překvapen a dojat. A odpověď byla samozřejmě „Ano“.

„Neměl jsem tušení a ani představu o tom, co by se mohlo dít,“ řekl Jimmy. „Vím ale to, že mám vedle sebe někoho, kdo při mně vždy stojí, je mou rodinou a chrání mě. Je mým věčným přítelem.“

Patrick navrhl vlastní zásnubní prsteny pro tuto příležitost a nechal na ně vyrýt velmi osobní rytiny. Na vnitřní straně jsou razítka podobná nápisům, která se vzájemně překrývají. Čím déle budou snoubenci své prsteny nosit, tím více budou spojení. Alespoň podle svých slov.

https://www.youtube.com/watch?v=by1W2Lz6RH8

Budete se brát. Jak oznámit světu zásnuby tradičně i netradičně?

Láska začala před čtyřmi lety

Poprvé si pár napsal na Facebooku před čtyřmi lety, když poslal Patrick Jimmymu zprávu, kde mu napsal, že je hezký a moc se mu líbí. Nic víc se ale v tu dobu nestalo a nějakou dobu spolu v žádném kontaktu nebyli. Znovu se spojili až o dva roky později. To nakonec vedlo k mnoha textovým zprávám a každodenním telefonickým rozhovorům. Pak se v roce 2016 konečně setkali i osobně.

Patrick prohlásil, že věděl celou dobu, že tenhle chlap by mohl být tím pravým dříve, než ho uviděl na vlastní oči. Když ale ke schůzce došlo a oni spolu začali trávit společný čas smíchem, dotyky a nasáváním energie toho druhého, věděli oba, že je to ono.

„Jimmy byl tak milý,“ sdělil Patrick. „Byl to typický tradiční muž, který miluje rodinu a uznává stejné vztahové hodnoty jako já. Viděl jsem v něm přesně tu osobu, se kterou chci do budoucna tvořit rodinu.“

Šťastně zamilovaný pár chystá svou svatbu na 28. května 2018. Sňatek oslaví v německých Alpách. Toto datum nevybrali náhodně. Připadá na něj totiž jejich výročí a dva roky ode dne, kdy spolu začali chodit. Líbánky má pár naplánované na Four Seasons Maldives Landaa Giraavaru.

Oba zamilovaní chtějí jen velmi malý, diskrétní, uvolněný víkend bez nějakých velkých událostí.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Jak vypadá opravdu překvapivá žádost o ruku v Benátkách? Tohle jste ještě neviděli