Menu
WeddingMag
Po svatbě

Jak okořenit svatební noc? Máme pro vás pár tipů!

Redakce

Redakce

30. 8. 2023

Není to tak dlouho od chvíle, kdy před vámi partner poklekl a s malou krabičkou v ruce vás požádal, zda se stanete jeho ženou. Zdá se to jako včera, přitom se nezadržitelně blíží ten velký den, kdy si řeknete ono kouzelné ANO. Po obřadu bude následovat hostina, abyste tu chvíli oslavili se svými nejbližšími, celý den zakončí svatební noc. Jak si ji užít a okořenit?

Svatební noc je tradice

Svatební veselí je spojeno s mnoha tradicemi, svatební noc je jednou z nich. Když nastala ta správná chvíle, novomanželé se dřív odebrali do ložnice, kde proběhla první svatební noc. Dříve se tak stalo i za přítomnosti svatebčanů. O soukromí si tak novomanželé museli nechat zdát, mužům to nejspíš ale nevadilo. Sňatky se v té době uskutečňovali ne z lásky, ale kvůli obchodu nebo z rozumu. Během svatební noci si pak ověřili, zda skutečně dostali neposkvrněnou ženu tak, jak jim bylo slíbeno.

Postupem času ale začala navrch získávat láska, sňatky se už neuzavírali jako obchod. Tak je tomu i dnes, kdy velká většina uzavírá sňatek právě proto, že se do toho druhého zamilovali. O svatební noci tak je samozřejmostí soukromí. Jenže…

Realita může být trochu odlišná od představ

Mnozí novomanželé se svatební noci nemohou dočkat, očekávání se ale od reality liší. Na vině je únava z celého dne, stres, konzumace alkoholu, veselí až do ranních hodin a mnoho dalšího. Není tak výjimkou, že novomanželé usnou, sotva si sednou na postel.

Když se tak stane, nemějte to partnerovi za zlé, ale můžete se tomu snažit předejít. Nemusíte přece na svatební hostině zůstávat až do konce, hosté se mohou bavit i bez vás. Můžete si také dávat pozor na to, kolik alkoholu vypijete a mnoho dalšího.

Svatební noc

Svatební noc naplánujte dopředu

Chcete si užít svatební noc se vším všudy? Zeptejte se partnera, zda je to i jeho přání. Pokud ano, vše naplánujte, a to podle představ vás obou.

Najděte to pravé místo

Prožitek dokáže ovlivnit spousta věcí, volba místa je jednou z nich. Jinak si svatební noc užijete v pokoji, kde jsou jen 4 stěny a postel, jinak v romantickém apartmá určeném pro novomanžele, jehož součástí je postel s nebesy a velká vana nebo vířivka.

Připravte svíčky

Někde vám pokoj, kde chcete strávit svoji první noc jako manželé připraví a vy nemusíte nic řešit. Když si ale dopředu pořídíte svíčky, nic tím nezkazíte. Takový plamínek dokáže rozehrát hru stínů, která navodí tu pravou atmosféru. Po posteli si můžete nechat rozházet okvětní plátky růží, do přehrávače dát CD s romantickou hudbou.

Pořiďte si aroma olej do koupele

Jak jinak se naladit na intimní chvilku než ve vířivce plné bublinek, ze které se line vůně s afrodiziakálními účinky, která pomůže vytvořit erotickou atmosféru, zažehne ve vás vášeň a uvolní zábrany?

Svatební noc

Objednejte šampaňské

Šampaňské k romantice patří, proto si ho nechte na pokoj připravit a noc začněte přípitkem. Kromě toho si můžete nechat připravit malé občerstvení s potravinami, které mají afrodiziakální účinky. Mezi ně patří čokoláda, vanilka, chřest, chilli papričky a další.

Co si vezmete na sebe?

Celý den jste strávili ve svatebních šatech, na pokoji, kde budete jen vy dva, si můžete výrazně odlehčit. Dopředu si pořiďte smyslné prádlo, které toho víc odhalí, než skryje, dámy ideálně krajkové. To muži milují. Vsadit můžete i na podvazkový pás, který nejspíš, jak velí další tradice, budete mít stejně na sobě. Vlastně nejspíš budete mít dva, jeden z nich ženich může už během svatebního veselí z vaší nožky stáhnout pomocí zubů.

Dopřejte si vzájemnou masáž

Sektem jste si přiťukli, dali jste si malé občerstvení, máte za sebou i společnou koupel. Co dál? Dopřejte si vzájemně nezapomenutelnou erotickou masáž. Prokrvíte kůži, zrychlíte krevní oběh, příjemně se připravíte na intimní chvilky.

Užijte si jeden druhého

Odhoďte zábrany, buďte spontánní. Ano, svatební noc si můžete do určité míry naplánovat, co se ale během ní odehraje, to ponechte náhodě. Nechte se vést okamžikem nebo si s sebou vezměte erotické pomůcky jako jsou Venušiny kuličky, párový vibrátor, vibrační vajíčka, erekční kroužky nebo vroubkované kondomy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak okořenit svatební noc? Máme pro vás pár tipů!