Menu
WeddingMag
Po svatbě

Ideální destinace pro líbánky? Těchto 8 destinací milují páry po celém světě

Martina Mádlová

Martina Mádlová

13. 1. 2018

Plánování svatby je krásné, ale zároveň i stresující a vyčerpávající. Naproti tomu líbánky mají představovat sladkou odměnu. Není tomu ale vždy, protože někdy bývá těžké rozhodnout se, kde je strávit. Pokud právě přemýšlíte, kam byste rádi vyrazili, můžete zvážit jednu z těchto trendových líbánkových destinací. Bez ohledu na sezónu, ve které se rozhodnete cestovat, čeká na vás svět plný neuvěřitelných míst.

Turecko

Pro pár, který miluje historii, je Istanbul dokonalý, zvláště na jaře. Dny jsou dlouhé a počasí  klidné po celé zemi. Kvůli příjemné kultuře, neuvěřitelné krajině a luxusním letoviskům se Turecko stává stále oblíbenější pro turisty z celého světa.

Itálie

Dlouholetým favoritem mnoha páru je Itálie. Svátek pro každý z vašich smyslů. Zvažte Řím, Florencii nebo pobřeží Amalfi, které je považováno za jedno z nejhezčích v Itálii. Na jedné straně hlubiny křišťálově čisté vody Tyrhénského moře a na druhé tyčící se hory do výšky půldruhého kilometru. Navštivte jezero Como, kde vás obklopí nejen úžasná vodní plocha, ale i krásná krajina lemovaná horskými sceneriemi.

Indonésie

Cesty do Indonésie rozhodně nebudete litovat. Může se pochlubit starobylými městy, bezkonkurenčními plážemi i francouzsky inspirovanou kuchyní. Toto exotické prostředí vás obklopí a nepustí. Je to ideální místo pro romantiku a líbánky.

9 tipů jak napsat dokonalé svatební sliby a několik textů pro inspiraci

Japonsko

V Japonsku čeká na každého něco. Bílé písečné pláže Okinawy, shon v Tokiu či horké prameny severního Japonska. Ochutnejte klasické sushi i jiné delikatesy, které jsou známé po celém světě. Velmi krásná je země na podzim, kdy se javorové listy zbarvují odstíny červené a zlaté. A že jich je všude požehnaně.

Nová Anglie

Svatba v pozdním létě nebo na podzim nahrává líbánkám, které se mohou odehrávat v Nové Anglii. Světově proslulé červené cukrové javory, které se každý rok zbarví do nádherných podzimních barev mají každoročně tisíce obdivovatelů.  Místa jako New Hampshire, Vermont a Maine zase nabízejí pohodlný pronájem chaty nebo hostince pro dokonalé soukromí a zamilované noci. Samotná destinace je plná  krásných a zajímavých míst, fascinujících lidí i nekonečné inspirace.

Severní Kalifornie

Na podzim je ideální čas k návštěvě měst jako San Francisco, Sacramento nebo Sonoma. Páry mají mnoho možností, kde se ubytovat a užít si svou svatební cestu, nejsou zde už takové davy lidí a příroda se zbarvuje do nádherných barev.

Belize

Každý miluje Belize. I novomanželé uvítají teplo a slunce mnoha zemí střední Ameriky. Prozkoumejte bílé písečné pláže Karibiku, naučte se vyrábět čokoládu v Toledu, nebo si jen užívejte klidu a pohody v některém z půvabných hotelů této oblasti.

Svatební cesta. Tipy kam vyrazit na líbánky

Kolumbie

Pro dvojice, které milují kulturu, ale chtějí si zároveň i odpočinout a trochu relaxovat, je Kolumbie úžasnou destinací pro svatební cestu. Od starobylého města Cartagena až po rušné městské centrum Bogota a Medellin, má co nabídnout. Připravte se na úžasné jídlo, nádhernou architekturu, lahodnou kávu, luxusní hotely i divoké kluby plné salsy.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Ideální destinace pro líbánky? Těchto 8 destinací milují páry po celém světě