Menu
WeddingMag
Svatební dekorace

Barevná svatba: zapomeňte na nudu a nechte se nalákat na veselé barvy

Martina Mádlová

Martina Mádlová

12. 10. 2017

Existují nápady, které jsou vhodné pro každého a dokonce i pro nevěsty. Užijte si svou svatbu naplno v barvách duhy. Připravte konfety, duchový dort i barevné dekorace. Užijete si spoustu zábavy a uvidíte, jak nezapomenutelně budou vypadat vaše svatební fotografie. Barevná svatba je zkrátka „in“.

Barevné ladění svatby

Klasikou vždy byla a bude bílá barva a ta se na svatbě objeví asi vždy. Málokterá nevěsta chce vyměnit nádherné bílé šaty za něco jiného. Kdyby byla ale celá svatba v bílé, byla by to docela nuda, nemyslíte? Proto si klidně vyberte klasické bílé svatební šaty, ale u zbytku už se tak zkrátka držet nemusíte.

 

Určitě jste už někdy byli na pouti a ta hýří barvami. Líbí se vám to? Pak jste nejlepší kandidát na barevnou svatbu. Základními kameny pro takovou veselku jsou duchové barvy, lízátka, větrníky, balonky, papírové květiny, konfety a mnoho dalšího.

Barevná svatba může být i s papírovými květinami a lízátky

Vynechte protentokrát klasické květiny nebo je doplňte papírovými barevnými. Vyzdobte si typickou pouťovou atrakcí celou svatbu. Co třeba udělat z velkých barevných lízátek kytici pro družičky a vy můžete mít pugét z malinkých barevných lízátek. Stejně tak můžete doplnit i klasické květiny o nějakou sladkou dobrotu. Fantazii se meze nekladou.

Určitě vás také zajímají dezerty, zákusky a svatební dort. Vše může hýřit barvami. V tomto případě bude ideální barevný candy bar a k tomu duhový svatební dort. Nesbíhají se vám sliny? Ale abychom nemluvili jen o sladkém, menu doplňte klasikou jako je pečené sele, grilované maso, svíčková apod.

 

Party jako pro děti

Barevná svatba má tu výhodu, že se klidně můžete vrátit do dětských let a udělat si dětskou oslavu snů. Nezapomeňte nafouknout spoustu barevných balonků, připravit barevné čepičky na hlavu, hromadu konfet a třásniček. Hostům připravte dostatek zábavy ve formě her a soutěží, ale nezapomínejte ani na starší ročníky. Ti ocení spíše klidné posezení a poslech příjemné hudby. Celý večer ještě zakončete ohňostrojem a o vaší svatbě se bude mluvit další měsíce.

Svatební barvy význam

Každý barva má svůj určitý význam. Červená znamená na svatbě vášeň a lásku, modrá uvolnění a pohodu, růžová je romantická a plná něhy, oranžová radostná a veselá, zelená klidná a žlutá hýří optimismem. Když je na své svatbě všechny propojíte, máte dokonalý předpoklad, že vám vyjde nejen svatební den, ale i celý společný život.

 „Žijete jenom jednou. Tak by to měla být zábava.“ Coco Chanel

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Barevná svatba: zapomeňte na nudu a nechte se nalákat na veselé barvy