Menu
WeddingMag
Pro svatebčany

8 tipů na svatební dary pro svatebčany

Martina Mádlová

Martina Mádlová

16. 7. 2019

Brzy přijde váš velký den. Budete se vdávat. Je to velká událost nejen pro vás a vašeho budoucího manžela, ale i pro svatební hosty. Jsou to vaši přátelé a rodina. Jestliže chcete svým svatebním hostům poděkovat za to, že si na vás udělají čas a oslaví s vámi váš den, připravte jim nějaký hezký svatební dar. Nemusí to být nic drahého nebo velkého. Stačí jen milá pozornost. Máme pro vás pár nápadů.

Polaroid

Máte starý dobrý fotoaparát Polaroid? Super! A jestli ne, tak si ho někde půjčte. Tyto fotoaparáty umí udělat fotku na počkání a vytvoří vám okamžitě krásnou retro vzpomínku. S každým z hostů si vyfoťte nějakou hezkou momentu a připište k ní něco pěkného. Takovou pozornost rodina i přátelé určitě ocení. A Polaroid jistě oceníte i sami s partnerem, třeba na líbánkách.

Památeční skleničky

Velmi krásnou upomínkou jsou i svatební skleničky. Můžete na ně nechat vyrýt svá jména, iniciály, datum svatby nebo nějaký hezký citát. Klidně můžete takto nechat vyrobit skleničky na sekt nebo víno při přípitku, které si pak svatebčané odnesou domů.

Tradiční výslužky

Výslužky pro svatebčany jsou klasickým a sladkým poděkováním. Mají už dlouholetou tradici a bez nich si snad ani svatbu neumíme představit. Mohou být naplněné různě, nejčastěji jsou to svatební koláčky, cukroví, kousek svatebního dortu, různé řezy, cukroví či bonbony.

Svatební výslužky a dárečky pro hosty, nechte se inspirovat

Svatební čokoládky

Jako milá pozornost může sloužit i svatební miničokoláda s poděkováním, datem svatby a se jmény novomanželů. Dokonce může být na obale i společná fotografie. Někdo dává čokoládky na svatební tabulky nebo ji použije jako sladké svatební oznámení.

Magnetky

Hezká a milá pozornost jsou i magnetky na lednici. I ty mohou mít různé provedení, tvar i velikost. Na magnetce může být opět jméno, datum svatby nebo nějaký nápis.

Svatební bublifuk

Místo házení rýže vám nad hlavou mohou létat bubliny. S nimi budou skvěle vypadat i svatební fotografie a svatebčané si navíc mohou tento bublifuk odnést i domů. Nechte si ho objednat na míru, lahvičku podle vašeho návrhu nebo si etiketu vytvořte doma sami.

Svatební mandle – co symbolizuje tento milý dárek pro svatební hosty?

Svatební víno

Velmi oblíbeným darem je i svatební víno, na kterém mohou být etikety dle vašeho návrhu. I zde můžete nechat natisknout vaše iniciály, datum svatby, citát nebo poděkování. A nemusí to být víno v láhvi o velikosti 0,7l. Klidně nakupte i svatební mini vína. Hostům udělají jistě stejnou radost.

Tužka s iniciály

Velmi pěkným dárkem jsou tužky s iniciály novomanželů. Nepoužívají se příliš často a je to velká škoda. Tužky můžete dát každému hostu na stůl třeba převázané barevnou stužkou. Nádhera.

Ohodnoťte tento článek:
2,4
Právě čtete

8 tipů na svatební dary pro svatebčany