×
WeddingMag

Svatební výslužky a dárečky pro hosty, nechte se inspirovat

Svatební výslužka, svatební dáreček

Svatební výslužky se dávají hostům při odchodu ze svatby, ale můžete je dát také kolegům v práci, sousedům či fotografovi a matrikářce. Poradíme vám, co se do výslužky hodí a jak to všechno v klidu zvládnout.

Pro svatební hosty se obvykle připravuje výslužka, do které se dává kousek svatebního dortu, svatební cukroví a koláčky. Výslužky se připravují předem do speciálních krabiček a rozdávají se hostům při odchodu ze svatby.

Komu všemu dát výslužku

Kromě hostů se sluší dát košíček s výslužkou i kolegům v práci, sousedům, fotografovi, kameramanovi, hudebníkům, oddávajícímu a matrikářce, oddávajícímu faráři, kosmetičce či kadeřnici a svatebnímu salonu. Záleží samozřejmě na vaší úvaze, nikdo vás k tomu nemůže nutit. Také můžete připravit výslužky různě velké a rozdávat je pak podle důležitosti.

Drobnosti místo výslužky

Místo košíčků se svatebním dortem a koláčky můžete hostům a ostatním zůčastněným přichystat i drobné dárečky. Oblíbené jsou tematické čokoládky nebo luxusní bonbony, malá svíčka ve tvaru srdíčka či miniatury šampaňského se speciální etiketou s vašimi jmény. Tyto pozornosti pak umístěte každému na svatební tabuli.

Pokud máte pozvané na svatbu i děti, můžete jim věnovat dárečky v podobě malých plyšáků či autíček pro kluky.

Můžete si nechat vyrobit i hrníčky s potiskem, datem vaší svatby a se jmény a rozdávat je svatebčanům na památku.

Fotky ze svatby

Každého hosta budou zajímat i fotky ze svatby. Poproste fotografa, aby vám první výběr poslal co nejdříve a posílejte ho spolu s poděkováním všem hostům v obálce na CD. Nestane se vám pak, že někdo dlouho po svatbě přizná, že ho to mrzí, ale žádné fotky vlastně neviděl.

3/5 - (5 votes)
3/5 - (5 votes)


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..