Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Učitelka z Indianapolis se ve svých žácích opravdu vidí. Pozvala je i na svatbu

Martina Mádlová

Martina Mádlová

15. 2. 2018

Na jedné svatbě v Indianapolis prošly uličkou hned dvě desítky dětí. Jejich hlavním úkolem bylo nést květiny a prstýnky. Proč jich bylo tolik? Protože to byla celá třída, kterou nevěsta učí. A protože své žáky má opravdu ráda, pozvala je i na svatbu.

Učitelka Marielle Slagel Keller pozvala dvacet svých žáčků z mateřské školy a první třídy z IPS Butler Lab School v Indianapolis na svou svatbu. Všechny děti navíc byly aktivními účastníky.  Marielle je 25 let a sama prohlásila, že děti pro ni nejvíc znamenají a jsou součástí toho, kdo je.

Všechny děti byly oblečeny v krásném bílém a roztomilém oblečení. Když šly dolů po uličce, držely v ruce květinový věnec a další květiny. Šly hezky svatební uličkou a za nimi krásná nevěsta. Pro mnohé děti to byla první svatba, kterou kdy navštívily. Nevěsta řekla, že při novomanželském polibku jim dokonce jeden pár zakrýval oči.

Jako oheň a led. Podívejte se, jak vypadá svatba milovníků seriálu Hra o trůny

Svatba snů

Manžel Marielle, Mike Keller, 26 let, připustil, že ze začátku byl k plánu své budoucí ženy poněkud skeptický, ale nakonec převládlo nadšení. Vše dopadlo, jak mělo a děti byly podle něj úžasné. Sám prý příliš nevěřil tomu, že vše proběhne bez komplikací, když pozvou na svatbu tolik malých dětí. Ale děti překvapily a užívaly si celou ceremonii spolu s ženichem a nevěstou. Nevěsta měla vše perfektně naplánováno a její vášeň a nadšení nakazila i děti.

Děti dostaly ještě jeden bonus. Hned poté, co si pár vyměnil své sliby, měly přichystanou večeři, kterou pro ně speciálně uspořádala nevěsta. Mike Keller byl překvapen tím, jak se po obřadu děti okamžitě vrhly na Marielle. Bylo vidět, že ji opravdu milují a jsou nadšené, že tam mohou být s ní.

Rodiče dětí se přidali k plánování svatby

Je fascinující, že nejen děti, ale i rodiče, mají tuto učitelku rádi. Podporovali ji během celého procesu plánování svatby. Určitě jste si již domysleli, že nejen děti, ale i rodiče, se stali součástí svatby tohoto mladého páru. A jak oba uvedli, svatba se neobešla bez potoků slz. Průchod dětí po svatební uličce byl tak dojemný, že žádné oko nezůstalo suché.

Bylo by krásné, kdyby všichni učitelé a jejich žáci měli stejně srdečný vztah, jako Marielle, která se hned po svatbě už nemohla dočkat, až své děti zase uvidí.

Ohodnoťte tento článek:
3,7
Právě čtete

Učitelka z Indianapolis se ve svých žácích opravdu vidí. Pozvala je i na svatbu