Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Top 8 svatebních barev, které budou moderní v roce 2019

Martina Mádlová

Martina Mádlová

26. 11. 2018

Pomalu se blíží konec roku 2018 a nová svatební sezona otevírá své brány. Kdo plánuje svatbu v roce 2019, jistě ho zajímá, jaké trendy budou aktuální. Protože čím dál víc nevěst chce mít svou svatbu barevně vyladěnou k naprosté dokonalosti, máme pro vás přehled svatebních barev, se kterými určitě neuděláte chybu.

Dá se očekávat, že nová svatební sezona bude přát světlejším, bohatším a odvážnějším barvám, jako jsou odstíny oranžové, růžové, žluté a červené. Podívejte se na očekávané trendy sami.

1. Odstíny zelené

Příští rok rozhodně neuděláte chybu, když zvolíte tlumené zelené odstíny, jako je stříbrná šalvěj, zelený nefrit a mech. Tuto barvu můžete spárovat s dalšími neutrálními zemitými tóny, například šedou, béžovou či světle hnědou.

2. Jemná růžová

Prostá, tlumená a sofistikovaná růžová. Přesně taková vám vytvoří perfektní svatební den. Je to ideální barva hodící se na všechny svatební dekorace a funguje v každém ročním období. Můžete nakombinovat růžovou a zelnou, modrou, zlatou i oranžovou. Vždy v tlumených tónech, které vypadají mnohem elegantněji.

3. Žlutá jako slunce

Žlutá barva bude královnou letních svateb 2019. K tomu kytice slunečnic a vše je dokonalé. Vypadá tak svěže a čerstvě, stejně jako lidé, kteří si chtějí užít letní svatbu. Žlutá je odvážná barva, která bude pro budoucí roky nezapomenutelná.

Jak potěšit na svatbě své družičky a svědky? Vyberte jim milý dárek

4. Bobulí růžová

Bobulí růžová barva je čerstvější verze vínové.  Bude fungovat kdykoliv v roce a nabízí nekonečné možnosti kombinací, pokud jde o květiny a zdobení. Tato svěží barva vypadá úžasně na všech tónech pokožky, a přestože je trochu jasnější, stále vypadá velmi elegantně a sofistikovaně.

5. Tlumená modrá

Tlumená modrá zaznamenala vzestup už v roce 2018 a rozhodně se nezastaví ani v roce 2019. Jde o trochu sofistikovanější odstín modré, takže se dobře snáší s dalšími jejími odstíny, jako je námořnická a břidlicová modrá. Modrou můžete zvolit v zimě i v létě a skvěle se hodí na výzdobu svatební tabule, dekorace nebo oblečení. Nabídka modrých květin je trochu omezená.

6. Různé tóny fialové

Odstíny fialové jsou trendem, který se začal také objevovat už v roce 2018 a očekává se, že mnohem větší obliby se dočká v roce následujícím. Tato barevná kombinace je pravděpodobně nejjednodušší, protože nemusíte vybírat jen jeden odstín. Ve skutečnosti skutečně funguje nejlépe v kombinaci s dalšími barvami, které si vyberete. Mnoho druhů květin je k dostání v takových kombinací a stejně tak i ostatní výzdoba a oblečení, takže rozhodně nebudete ničím omezeni.

Má mít ženich na svatbě kravatu nebo motýlka? Co je lepší?

7. Šampaňské zlato

Tzv. šampaňské zlato se od běžného trochu liší. Tradiční zlato má mosazný efekt. Námi zmíněný odstín je tlumenější, vypadá velice elegantně a dobře se hodí k dalším neutrálním barvám (stříbro, měď). Spárovat tuto barvu můžete i s jinou podle svého výběru a vždy to bude fungovat. Šampaňské zlato, ale i to běžné, bude hitem v jakémkoli ročním období.

8. Oranžové mámení

Oranžová je nový trend pro rok 2019. V tlumených tónech vypadá velmi elegantně. S tímto barevným odstínem se bude skvěle pracovat. Vypadá skvěle a velmi romanticky, což je samozřejmě vždy výhra, když jde o svatbu.

A s jakými dalšími barvami ještě rozhodně neuděláte chybu? Rozhodně se skořicovou, klasickou fialovou, příjemnou hnědou nebo tradiční bílou. Vyberte si tu svou a dejte se do plánování. Je nejvyšší čas.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Top 8 svatebních barev, které budou moderní v roce 2019