Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Svatební plánování: Zbývá 24 hodin do obřadu, hluboký nádech a…

Adéla Beranová

Adéla Beranová

11. 7. 2014

Zítra je ten velký den. Všechno je perfektně naplánované a vy jste čekala, že si poslední večer jako slečna užijete v klidu se sklenkou vína a rodinou či kamarádkami? Omyl! Čeká vás šílený emoční kolotoč, slzy štěstí i děsu, nadšení i vztek a hlavně panika jak má být. Žádná nevěsta jí nedokáže odolat.

Zdroj: Shutterstock.com

Zdroj: Shutterstock.com

V tuhle dobu zítra…

Užíváte si oběd s maminkou a kosmetiku s kamarádkou když se najednou podíváte na hodinky a zjistíte, že zítra touhle dobou budete stát před oltářem. Před oltářem! Žaludek udělá kotoul a vy začnete panikařit. Najednou není oběd tak vynikající a masáž už k relaxaci nepomáhá.

Jediný způsob, jak se uklidnit je rozptýlení. Požádejte kamarádku či maminku, aby mluvila o něčem, co není spojené se svatbou, jděte se projít a soustřeďte se na něco velice nesvatebního. Pusťte si film, který vám nebude svatbu připomínat. Cokoli, co vás spolehlivě uklidní.

Na něco jsem určitě zapomněla

Vybrala jste si barvu laku a už se necháváte opečovávat manikérkou, když vás začnou přepadat myšlenky na co všechno jste zapomněla. Panika začne narůstat a vám je z ničeho nic do breku. Dostala květinářka správnou adresu? Nepoplete číšník roznos speciálních jídel? Předtím než se ponoříte do svého diáře a začnete všechny hystericky obvolávat se zhluboka nadechněte.

Tip: Už v průběhu příprav si dělejte seznam věcí, které bude potřeba zařídit den dva předem a pak i přímo ve svatební den. Jde o záležitosti, které nejdou zařídit předem. Přehledný seznam vám ale ušetří spoustu stresu.

Miláčku nechoď

Od zítra to bude na život a na smrt, ale dnes vás přítel ještě nechává samotnou a odjíždí ke své rodině nebo svědkovi. Ze všech těch emocí vám zrovna tenhle okamžik nemusí udělat dobře. Spoléháte se na něho ve všem a on tam teď až do zítra nebude. Ujistěte se, že máte u sebe celou rodinu a kamarády, kteří vás podrží. Prohlížejte si třeba alba z dětství.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Svatební plánování: Zbývá 24 hodin do obřadu, hluboký nádech a…