Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Svatební nehty. Inspirující fotky pro váš den D

Martina Mádlová

Martina Mádlová

24. 7. 2019

Každá žena chce mít krásné a zdravé nehty. A zejména v případě, že se blíží ten nejdůležitější den v životě – svatba. Nemáte nehty ani zdaleka takové, jaké byste chtěla, a termín se nezadržitelně blíží? Žádné strachy. Inspirujte se naším článkem a podívejte se na svatební nehty foto.

Přírodní a zdravé nehty – ty nejkrásnější

Stejně jako pečujete o své vlasy či pokožku i nehty si zaslouží péči. Určitě znáte lámavé či třepící se nehty. Ty jsou důsledkem špatné hydratace. Pomáhají různé olejíčky a pečující koupele. Pokud máte od přírody krásné a zdravé nehty, jste šťastná žena. V takovém případě by byla škoda překrývat je umělými nehty a navíc ušetříte i peníze. Nehty si můžete nechat upravit na manikúře, budou vypadat opravdu báječně. Vhodný je lak a výraznější zdobení. Nehty můžete dozdobit nějakou nálepkou v romantickém motivu.

Takto upravené nehty nevydrží moc dlouho, proto si je nechte udělat večer před svatbou. Neumývejte už nádobí a nemyjte si vlasy.

Francouzská manikúra

Francouzská manikúra je oblíbená už spoustu let a vypadá to, že i svatební nehty 2017 budou do těch nejoblíbenějších úprav řadit právě francouzskou manikúru. Je možné ji dát na gelové nehty i na přírodní. Vždy vypadají čistě, elegantně a jemně. Na svatbu se velmi hodí ta klasická s bílými konečky nehtů. Bílý lak ovšem můžete vyměnit i za jinou barvu.

Svatební nehty foto

Japonská manikúra

Pro lámavé a ne příliš zdravě vypadající nehty je připravena péče v podobě japonské manikúry. Ta funguje na bázi past z minerálů, parafínu, zinku, včelího vosku a vitamínů A, E a B. Nevýhodou je delší doba trvání, než je vidět výsledek. Proto začněte s obnovovací kůrou s dostatečným předstihem.

Svatební gelové nehty

Asi nejčastější a nejoblíbenější jsou gelové nehty. Ty se vyvaří z gelu a tvrdnou pod ultrafialovým světlem. Pod tímto názvem se skrývá víc druhů (gelové, akry-gelové a akrylové). Záleží na použitém materiálu. Výhodou je větší výdrž a krásný vzhled. Vydrží vám klidně i 14 dnů. Rozdíl mezi gelovými a akrylovými nehty je v použitém materiálu a v tom, že akryl tvrdne na vzduchu.  Výhodou akrylových je větší odolnost a pevnost. Je tedy větší jistota, že vám déle vydrží. Gelové zase působí přirozeně. Nevýhodou je delší doba, kterou strávíte děláním nehtů, a také cena. Za první udělání se cena pohybuje od 400 do 800 Kč.

https://www.weddingmag.cz/svatebni-ucesy-2017-jake-jsou-momentalne-v-kurzu/

Jak se dělají gelové nehty?

Obvykle trvá nejdéle první dělání gelových nehtů, a také je nejdražší. Záleží na délce vašich nehtů a déle gelových nehtů. Pokud nepotřebujete prodloužit vlastní nehty, protože je máte dostatečně dlouhé, stačí nanést jen několik vrstev gelu. Krátké nehty je nutné prodloužit. Podle rychlosti růstu vlastních nehtů se musí gel pravidelně doplňovat. To se nehty zkrátí a zbrousí se stará vrstva gelu a nanese nová.

Svatební nehty foto

Jak vypadá nehtový design?

Pod vrchní vrstvu gelu je možné nanést různé ozdoby a vytvořit originální vzhled. Jak jsme již zmínili, mezi velmi oblíbené patří francouzská manikúra. Možnost zdobení e opravdu nepřeberná. Existuje mnoho motivů, barev, třpytek, kamínků, nálepek a razítek. Zvolit si můžete i tvar a délku nehtu. Záleží jen na vás, na co si troufnete a co vám bude vyhovovat. Pokud si nejste jistá. Pro inspiraci můžete použít i svatební gelové nehty fotografie, kterých je na internetu nepřeberné množství.

Délku svatebních nehtů volte rozumně

Až budete vybírat délku svatebních nehtů, buďte opatrná s jejich délkou. Sice vypadají dlouhé nehty noblesně a hezky, ale vždy se držte pravidla „nepřehnat to“. Zejména tehdy, když na ně nejste zvyklá. I s luxusními svatebními nehty pak můžete vypadat neohrabaně a i běžné činnosti pro vás mohou být nepřekonatelný problém.

Svatební nehty foto

Jak nalakovat nehty na svatbu?

Pokud jste se také rozhodla pro gelové nehty na svatbu, stejně jako většina nevěst, určitě budete spokojená. Důležité je si vybrat dobrou nehtovou designérku. Nechte si ji doporučit od kamarádek, protože pozitivní zkušenost je nejlepší a navíc se můžete podívat i na svatební nehty fotografie, jak vypadaly ve skutečnosti a zda vás uchvátí či nikoliv.

Doporučujeme vám nechat si udělat nehty asi 3 týdny před svatbou na zkoušku, protože si potřebujete vyzkoušet, jak vám budou sedět. Prodává se mnoho druhů gelu či akrygelu. Nebudete alespoň riskovat, že vám nehty těsně před svatbou upadnou nebo se ulámou. Navíc si vyzkoušíte i délku, která vám bude vyhovovat a i to, jak budou nehty vypadat.

Svatební nehty foto

Samotné nehty přímo na svatbu už si nechte udělat až těsně před svatbou. A pak už dávejte velký pozor, abyste o něco nezavadila a neulomil se vám nehet. Něžně a svěže působí zmíněná francouzská manikúra, která se dá dozdobit třpytivými linkami, bílými nálepkami ve tvaru kvítek a srdíček. Obvykle se volí bílá, stříbrná či světle růžová barva.

Zvolte mobilní salon

Co to znamená mobilní salon? To jsou takoví profesionálové, kteří nebudou mít problém dojet za vámi kamkoliv, domů, do hotelu či restaurace a udělat vám nehty či líčení přímo na místě. V tomto mají velkou výhodu lidé, kteří mají svatbu v hlavním městě nebo v jeho blízkosti. Působí zde mnoho salonů, které jsou schopné udělat svatební nehty v Praze i v jejím okolí a dojedou podle potřeb klienta až na místo určení.

Svatební nehty foto

Stejnou péči, jakou jste věnovala výběru svatebních šatů, líčení či účesu, byste měla věnovat i nehtům. Inspirovat by vás mohlo i svatební nehty foto, které nejlépe ukáže, jak bude vypadat skutečnost a žádný text vizuální efekt nenahradí. Protože krásnou nevěstu dělá mnoho detailů, které utvářejí celek. Krásná nevěsta s neupravenými nehty nebude působit vůbec hezky a ani elegantně.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Svatební nehty. Inspirující fotky pro váš den D