Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Svatební fotky bez ženicha splnily velké přání jednoho starého muže

Martina Mádlová

Martina Mádlová

8. 6. 2018

Fu Xuewei, 25letá podnikatelka z Čcheng-tu v Číně, nedávno sdílela krásný soubor svatebních fotografií, které měly ohromný úspěch. Na fotografiích je patrné, že na nich nikde není žádný ženich. Přesto jsou výjimečné.

Toto je velmi romantický a úžasný dar, který může dát někdo svým prarodičům. Soubor svatebních fotografii, které dokazují splněné přání. Na nich se objevuje pouze Fu Xuewei a její 87letý dědeček.

Svatba bez ženicha

Mladá žena se kvůli své kariéře v dohledné době vdávat nehodlá. Protože však její dědeček je vážně nemocný a lékaři varovali, že může kdykoliv zemřít, rozhodla se mu splnit jeho největší přání – vidět ji ve svatebních šatech.  Objednala si tedy nádherný svatební model a uspořádala imaginární svatbu. Vše držela v tajnosti. Vzala svého dědečka na pravidelnou prohlídku do nemocnice, a přitom ho vzala do kostela. Pak se před ním objevila v bílých svatebních šatech a nechala se od něj vést svatební uličkou.

Dědeček měl na sobě oblek a oběma to moc slušelo. Svatební fotografie byly nádherné a dědeček může být spokojen, že viděl svou milovanou vnučku ve svatebních šatech a dokonce ji mohl vést pomyslnou svatební uličkou k oltáři.

Děti na svatbě: úchvatné svatební fotografie malých andílků

Fu byla vychovávána svými prarodiči od deseti let. Tehdy se její rodiče rozvedli a o svou dceru se příliš nestarali. K babičce a dědečkovi má tak velmi silný vztah. Trvá na tom, že se o ně nyní bude starat až do jejich smrti, protože pro ni nesmírně moc znamenají. Dokonce si nechala vytetovat na paži dědečkův portrét, protože chce, aby všichni její přátelé i jednou její děti věděli, jak dědeček vypadal a jak moc pro ni znamenal.

Video s povedenými fotografiemi

Jak moc se fotografie povedly, se můžete přesvědčit i vy na následujícím videu.

https://www.youtube.com/watch?v=0171iEKsD4E

Ohodnoťte tento článek:
4,2
Právě čtete

Svatební fotky bez ženicha splnily velké přání jednoho starého muže