Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Svatba inspirovaná Jurským parkem. Líbila by se vám?

Martina Mádlová

Martina Mádlová

3. 10. 2018

Jurský park je kultovní film slavného režiséra Stevena Spielberga a asi neexistuje nikdo, kdo o něm minimálně neslyšel. Najdou se ovšem i tací, co film a celou tuto tématiku milují natolik, že se stala součástí jejich života a samozřejmě i toho nejdůležitějšího dne. Jak může vypadat svatba, kde jsou hlavním tématem dinosauři?

Nevěsta Courtney a ženich Billy se brali letos v létě v Landingu 1841. Protože oba mají rádi Jurský park, rozhodli se, že se jejich svatba ponese v tomtéž duchu. A povedla se jim na jedničku. Nechyběla stylová auta, tančící dinosauři i tematická výzdoba.

Jak probíhal svatební obřad?

Jurský park svatba

Celý svatební obřad probíhal stejně jako každý jiný. Všichni šli uličkou za zvuků hudby Jurassic Park Theme, nevěstu vedl její otec a její nejlepší kamarád už od školky jí šel za svědka. Maminka svědka pak v průběhu obřadu četla „Příběh krásné lásky“. Zajímavé byly družičky. Všechny měly na sobě černé šaty, jak si přála nevěsta, která měla šaty převázané černou stuhou.

Protože Billy má irské kořeny, přál si, aby na svatební obřad zahrnoval i irské tradice. Nechyběla tak tradiční irská modlitba a keltská handfasting (svázání rukou). Během rituálu se svážou ruce nevěsty a ženicha dohromady. Uzel představuje spojení lásky.

Průběh svatební hostiny

Svatební hostina se konala v dřevěné místnosti připomínající stodolu. Ta byla samozřejmě vyzdobena ve stylu Jurského parku. Nechyběli malí dinosauři na stolech jako dekorace, VIP vstupenky se znakem dinosaura i koutek se zákusky nazvaný stylově Jurský svět. K jídlu se podávalo taco s různými omáčkami, salátové mísy, různé druhy sýrů, salát coleslaw nebo caprese. Velký výběr koláčů a sladkostí. A další dobroty. Nechyběl ani třípatrový dort v tmavých barvách. Během hostiny se objevil i tančící dinosaurus Rex, se kterým si nevěsta nadšeně zatančila.

Svatba na podzim. Využijte krásné barvy a vyberte si dokonalé doplňky

Co novomanželé radí ostatním?

Nevěsta i ženich se společně shodli na tom, že nejdůležitější je si uvědomit, že je to jejich den. Strávili spoustu času tím, že se chtěli ujistit, že jsou šťastní ostatní a na sebe často zapomínali. Proto se na svatbě snažili dělat jen věcí, které chtějí oni, a ne někdo jiný. Další důležitá rada je ta, vybírat si dodavatel, kteří nemají problém s tematickou svatbou, i když třeba trochu nezvyklou a rádi vyhoví i zvláštním požadavkům a přáním. Jak se jim jejich vysněná svatba povedla, se můžete podívat i vy v přiloženém videu. Líbí se vám?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Svatba inspirovaná Jurským parkem. Líbila by se vám?