Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Priyanka Chopra a Nick Jonas se vzali. Na svatbě nechybělo oslňující oblečení i romantické projevy

Martina Mádlová

Martina Mádlová

27. 12. 2018

Herečka Priyanka Chopra, 36 let, se vdala za zpěváka Nicka Jonase, 26 let. Svatba trvala hned několik dní a nevěsta během ní vystřídala několik luxusních šatů, všechny ručně šité. V den obřadu si oblékla róbu, která byla tak obsáhlá, že jí muselo pomáhat pět pomocníků, jinak by ke svému budoucímu muži asi ani nedošla.

Herečka získala v roce 2000 titul Miss World. Ve svém prvním filmu se objevila o dva roky později a jednalo se o Thamizhan. Svou životní lásku a zpěváka Nicka Jonase si vzala po sedmiměsíční známosti. Zasnoubili se letos v červenci. Její dobrá přítelkyně, vévodkyně Meghan, se na svatbě neobjevila.

Dva svatební obřady a několik nádherných šatů

Svatba probíhala hned několik dnů. První ceremoniál proběhl 1. prosince a jednalo se o křesťanský obřad, druhý proběhl 2. prosince a byl to hindský ceremoniál. Oba se konali v Indii. Ve dnech následujících po obřadu se pak účastnili hostiny v hotelu Taj Palace v Dillí v Indii.

Na oficiální obřad v americkém duchu zvolila nevěsta bílé romantické šaty s krajkou. Na těch pracovaly švadleny neuvěřitelných 1826 hodin. Vyšily na šaty přes dva miliony perleťových flitrů. K bohaté róbě patřil ještě závoj o délce 24 metrů. Šaty pochází z dílny návrháře Ralpha Laurena. Znají se s Nickem už delší dobu, protože se seznámili na akci, kterou pořádal. Je to od něj tedy velká pocta, protože v posledních padesáti letech vytvořil jen troje svatební šaty (pro dceru, nevlastní dceru a neteř).

Svatební šaty ohromily hosty a později i celý svět. Nebyly jen pompézní a krásné, ale měly v sobě zabudovaná některá poselství, která nevěsta odhalila až později. Na šaty si herečka nechala vyšít jméno svého manžela i den, kdy se seznámili. Nechyběla ani jména rodičů obou zamilovaných lidí a slova láska, rodina, naděje a cit. Mezi knoflíčky na šatech byl také jeden velmi vzácný. Patřil totiž Nickově matce, která ho měla přišitý na svých svatebních šatech.

Po obřadu nevěsta pompézní šaty svlékla a převlékla se do něčeho trochu lépe nositelného. Jednalo se o vyšívané šaty s kamínky, které připomínaly tradiční indické slavnostní oděvy. Ve vlasech měla květiny a na krku náhrdelník z diamantů a v uších velké náušnice. Myslelo se na každý detail.

Na indický obřad si herečka oblékla červené šaty od indického návrháře Sabyasachi. Také na nich se rozhodně nešetřilo a byly plné dokonalých detailů. Měly na sobě přes 110 výšivek včetně jména manžela a jmen rodičů. Tyto výšivky byly umístěny na tradiční dlouhé sukni. A jak vlastně přišla nevěsta na výšivky? Nechala se inspirovat přítelkyní Meghan, která se kvůli svému těhotenství svatby nemohla zúčastnit. Bála se nákazy virem zika.

Na svatbě nechyběli příbuzní a přátelé páru. Bratři zpěváka Joe a Frankie se svými partnerkami. S Joem chodí hvězda Hry o trůny Sophie Turnerová.

Svatby celebrit: Herec Archie Alemania si vzal svou snoubenku Gee Canlas

Dokonalé šaty pro každou příležitost

I na další oslavy, které se konaly v následujících dnech, si nevěsta vzala dokonalé šaty. Například ty, které byly v barvách královské modré a zlaté. V nich vypadala naprosto dokonale. Nezapomněla ani na detaily a kolem krku si pověsila ohromující diamantový náhrdelník. Jonas si oblékl šedý oblek.

Během oslav oba poděkovali všem za to, že přišli a že s nimi sdíleli jejich mimořádné chvíle. Poděkovali svým rodičům a všem blízkým. A my jim přejeme, aby jim štěstí vydrželo navždy.

https://www.youtube.com/watch?v=LxnR4jrfQu8

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Priyanka Chopra a Nick Jonas se vzali. Na svatbě nechybělo oslňující oblečení i romantické projevy