Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Svatby celebrit: Herec Archie Alemania si vzal svou snoubenku Gee Canlas

Martina Mádlová

Martina Mádlová

13. 12. 2018

Herec, komik a tanečník Archie Alemania si vzal svou snoubenku, herečku Gee Canlas. Měli klasický křesťanský obřad v Nuvali.Laguna na Filipínách. Své ano si vyměnili na zahradě plné pastelově zbarvených květin, které jim uspořádal na míru stylista FJ Sionson. Herec se tak přidal k zástupu celebrit, které se letos rozhodly vstoupit do svazku manželského.

Svatba se konala na konci října, Gee zvolila krásné šaty se složitými krátkými rukávy zdobenými květinovými vzory. Archie měl na sobě krémově zbarvený oblek. Svatby se zúčastnila rodina páru a několik osobností, aby se stali svědky tohoto zvláštního dne.

Na svatbě se podíleli i spolupracovníci a přátelé rodiny

Oba snoubenci uspořádali svatbu poměrně krátce po zasnoubení. O ruku svou přítelkyni Gee Canlas požádal Archie v srpnu 2018. Je také zajímavé, že tito dva se už jednou rozešli po dvouletém vztahu. Poté byla Gee sama, dokud se nedali zase dohromady o rok později. Protože se svatba konala už v říjnu, pomáhala s přípravou rodina i Archie spolupracovníci a přátele z komediálního filipínského pořadu Bubble Gang, kde je herec jedním z hlavních pilířů již od roku 2016.

Jak Archie uvedl v jednom z televizních rozhovorů. Jejich vztah je od té doby, co se dali znovu dohromady, stále plný lásky a porozumění. Je to něco jako permanentní líbánky, a tak bylo jen logické, že svůj svazek posvětili i před Bohem. Navíc se nechtěli stěhovat společně do nového domu dřív, než budou manželé.

Archie Alemania už za sebou má jedno manželství. Jeho bývalou ženou je Mickey Feriols. Rozešli se v roce 2009 po pětiletém vztahu. Spolu mají syna jménem Brent Marcus.

https://www.youtube.com/watch?v=7vt8buAUlkM

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Svatby celebrit: Herec Archie Alemania si vzal svou snoubenku Gee Canlas