Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Nejlepší přítel na svatbě aneb jak se dokonale pobavit při svatebním focení

Martina Mádlová

Martina Mádlová

22. 2. 2018

Novomanželé začínají svými manželskými sliby ve svém životě novou kapitolu. Nové situaci se musí přizpůsobit i jejich rodina a přátelé. To se ale pro ty nejbližší může stát někdy velmi těžkým oříškem. Zejména když jsou jejich přátelé osamělí. Dva mladí novomanželé tomu chtěli zabránit. Podívejte se jak.

Brittney a Kody Frysinger pozvali nejlepšího kamaráda Kodyho, Mitcha Jolliffa, aby se k nim připojili při jejich svatebním fotografováním. Samozřejmě byl i součástí celé svatby, ale toto focení bylo připravené jen pro něj. Fotky se poté ukázaly tak veselé, že budete jen litovat, že jste také nebyli pozváni na obřad. Být „třetí kolo od vozu“ někdy nemusí být tak docela na škodu.

Neocenitelné fotografie pořídila fotografka Lindsey Berger z Country Roads Photography. „Myslela jsem, že by bylo zábavné sledovat a ukázat všem, jak Mitch svatbu zvládne. Vysvětlila jsem jim, co chci, a pak Mitch oživil svatební fotografie tak, jak jsem si nikdy nedokázala představit. Byla jsem za to vděčná.“

Zatímco na fotografiích může Mitch působit trochu smutně a nahněvaně, nálada při focení byla skutečně velmi příjemná a zábavná. Tito lidé jsou veselí a milují humor. Šíří kolem sebe dobrou náladu a neberou se příliš vážně.

Svatební řeč svědka. Připravte přípitek, který nenudí!

Svatební fotografie, které pobaví

Svatební fotografie jsou obvykle krásné a líbivé. Tyto jsou ale opravdu výjimečné. Podívat se ostatně můžete i sami.

https://www.youtube.com/watch?v=C4NTmQ9TJUo

Brittney a Kody Frysinger se vzali ve Findlay v Ohiu. Jejich romantické a přitom legrační snímky milují lidé na Facebooku i Instagramu. Mají více než 150 000 sdílení. Podívat se na ně můžete i vy. Líbí se vám? Také byste si na svatbu vzali svého nejlepšího přítele?

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nejlepší přítel na svatbě aneb jak se dokonale pobavit při svatebním focení