Menu
WeddingMag
Zásnuby

Muž si nechal vytetovat ženou odpověď na nabídku k sňatku

Martina Mádlová

Martina Mádlová

19. 7. 2017

Byla jste požádána o ruku? Vyrazil vám způsobem žádosti váš milý dech? Určitě jste ale nebyla tak moc překvapená, jako mladá žena z Colorada, která na svou žádost o ruku už nikdy nezapomene. Muž si nechal vytetovat ženou odpověď na jeho nabídku k sňatku. A jaká byla?

Vše začalo tím, že se jeden profesionální tatér z Colorada Vinny Capaldo-Smith rozhodl požádat o ruku svou milou a pozvedl žádost o ruku na zcela novou úroveň. Začalo to zcela nevinně. Prostě požádal svou přítelkyni o tetování na noze. Jaké ale bylo překvapení, když si sundal kraťasy. Brooke překvapilo a možná i trochu šokovalo již vytvořené tetování. „Vezmeš si mě?“ Zněla otázka. Pod zprávou pak byly vytetované ještě dvě odpovědi. Jedna pro „ano“ a druhá pro „ne“.

Které políčko žena zaškrtla?

Sama Brooke byla opravdu v šoku. Na sociálních sítítch uveřejnila video o tom, jak to celé probíhalo a zároveň přidala i komentář: „Vinny vždycky říkal, že chce, abych ho tetovala. Dnes to na mě vytáhl a řekl, že nastal ten den. Chtěla jsem mu něco vytetovat na kotník, ale nakonec to celé bylo jen proto, aby mě překvapil krásný prsten a otázka. A teď je to můj budoucí manžel. Jsem tak šťastná.“

Čtěte také: Etiketa zásnub. Jaká pravidla je dobré znát?

Z textu jste určitě pochopili. Nebudeme vás déle napínat. Samozřejmě řekla „ano“, a přiznejme si to upřímně, která žena by odpověděla jinak. Podívejte se teď na celé video, které už má přes 12 milionů zhlédnutí od chvíle, kdy ho Brooke zveřejnila na Facebooku a asi není příliš těžké pochopit proč.

https://www.facebook.com/brooke.wodark/videos/10212823656729525/

A jak požádal o ruku váš manžel nebo snoubenec vás? Byla to klasická romantika nebo něco jiného, překvapujícího a naprosto netradičního? Někdy je opravdu krásné, jak dokáží muži překvapit. I když v tomto případě možná doporučujeme něco méně bolestivého.

Čtěte také: Na které ruce se nosí zásnubní prstýnek

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Muž si nechal vytetovat ženou odpověď na nabídku k sňatku