Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Milujete svět fantasy a chystáte veselku? Máme svatební inspiraci přesně v tomto duchu

Martina Mádlová

Martina Mádlová

21. 3. 2019

Dva mladí lidé, kteří se milují a sdílejí nejen společné hodnoty, ale i společnou vášeň k fantasy hrám. Když došlo na jejich svatbu, rozhodli se jí přizpůsobit své oblíbené. Jejich svatebním tématem se stala fantasy hra na hrdiny Dungeons & Dragons (zkráceně jako D&D nebo DnD). A proč právě ona? Protože pro ně oba to není jen hra, je to jejich životní styl.

Snoubenci Henry a Eleonora se vzali v Centru výtvarných umění Rose Wagner v Salt Lake City. Svou herně laděnou svatbu chtěli oba, protože oba hru milují. Henry ji hrál už od 12 let. Dokonce si pro svůj velký den vybrali i charakteristické postavy.

Dokonalé kostýmy místo svatebních šatů

Nevěsta přiznává, že měla zpočátku trochu strach z kostýmů, aby nevypadaly příliš lacině a celkově hloupě. To se naštěstí nestalo. Zajistili si je přes profesionální divadelní společnost a některé doplňky pak skrz profesionální obchody. Na svatbě jim pak hrála jejich oblíbená kapela Visigoth. Metalová hudba je totiž také součástí jejich života, a i většina přátel nevěsty a ženicha patří k metalové komunitě. Henry sám zpívá v jedné takové skupině (Ancient Council).

Christian Bautista a Kat Ramnani měli dokonale romantickou svatbu. Podívejte se

Jak probíhal svatební obřad?

Celý svatební obřad byl spíše divadelní představení než cokoliv jiného. Oba novomanželé při něm zpívali píseň od How Train Your Dragon 2. A všichni hosté se k nim připojili. I oni byli oblečeni tematicky.

Své sliby přečetli z posvátných svitků a jejich manželství posvětil otec nevěsty jako král. Aby obřad uzavřeli, zatančili si novomanželé tradiční lidový tanec na choreografii od sestry nevěsty. Později jejich přátele měli dojímavé projevy, které vyprávěly trapné události i milé vzpomínky. Nechyběl ani film promítající příběhy z jejich života.

Po obřadu následovala hostina v divadelní hale. Ta už byla poměrně tradiční. Všude se nacházelo mnoho dobrého jídla a pití, aby si hosté pochutnali a dobře se bavili. Před nakrojením dortu promluvil otec ženicha a pak se konečně dostali k sladkému vrcholu. Nevěsta poté hodila několik květinových korun mezi svobodné ženy v davu.

Co by poradili ostatním?

A jak to ženich a nevěsta vidí zpětně? Jakou největší radu mohou dát ostatním? Zní poměrně jednoduše. Nepospíchat. Plánovali svou veselku takřka dva roky, ale v naprostém klidu a pohodě. Nepotřebovali koordinátora ani cokoliv jiného. Na svou svatbu vzpomínají oba manželé dodnes a velice rádi se podívají na dojemné video z ní, kde jsou jejich přátelé, kteří jim říkají, jak moc je milují a oni jsou šťastní, že je mají.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Milujete svět fantasy a chystáte veselku? Máme svatební inspiraci přesně v tomto duchu