Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Láska na celý život. Tak vypadá život páru, který oslavil 80. výročí svatby

Martina Mádlová

Martina Mádlová

8. 11. 2018

Jeden z nejstarších manželských párů v Americe, Arthur a Maria Jacobsovi, oslavili 80. výročí svatby, i když v nemocnici. Macia, které je již 100 let, leží bohužel v nemocnici. Přesto ji její manžel nepřestává milovat a na jejich velký den ji to nezapomněl připomenout.

Pár se setkal, kdy oba studovali na univerzitě ve Wisconsinu a vzali se ještě před vypuknutím druhé světové války. Přestěhovali se do New Yorku a později žili nějakou dobu v Larchmontu.

Láskyplný trik, který fungoval

Jacobs a celá rodina se shromáždili kolem Marcíiny nemocniční postele, aby spolu oslavili výročí. Nezapomenutelné setkání zaznamenal jejich vnuk Gabe Jacob, který se živí jako filmař. Gabe se snažil se svou babičkou komunikovat a zeptal se jí, zda si na svého manžela vzpomene. Bohužel Marcia je nemocná a už nedokáže běžně komunikovat a rozpoznat své blízké. Její manžel ale věděl, jak se se svou ženou spojit. Vzal jí za ruku a začal s ní mluvit.

Přání k svatebnímu výročí – popřejte si milým textem

Marcia reagovala na Arturův dotyk, ale nebyla schopná komunikovat. Snažila se mluvit, ale všechno, co byla schopná říct, bylo: „Ahoj, ahoj..“ Ale její manžel to nevzdal. Řekl jí, že jí miluje, že jí miloval osmdesát let, a to je velmi dlouhá doba.

Ačkoliv mohla stařenka „jen pozdravit“, stále rozpoznávala, které ruce ji drží, a tak si je přitáhla a políbila Arthurovi ruce. Byl sice smutný, že ho už jeho žena nemůže identifikovat, ale řekl jí, že po celou dobu mu chybí. Marcia se rychle unaví, proto nedokázala mít dlouho otevřené oči. Odpočívala pak tiše, zatímco ji obklopovala její rodina.

Jaká svatební jubilea a výročí v životě slavíme

Video, které vás vezme za srdce

Vnuk starých lidí, Gabe, video sdílel na YouTube a napsal k němu, že jeho prarodiče jsou neuvěřitelní. Arthur je stále do Marcie tak zamilovaný a je zarmoucen, že už s ním nedokáže normálně komunikovat. Dodal, že je pyšný, že je jejich vnukem.

Ohodnoťte tento článek:
4,6
Právě čtete

Láska na celý život. Tak vypadá život páru, který oslavil 80. výročí svatby