Menu
WeddingMag
Svatební šaty

Nová kolekce Disney šatů: Před oltářem jako opravdová princezna!

Kateřina Machová

Kateřina Machová

10. 2. 2021

Snila jste jako malá o vašem svatebním dni? Představovala jste si ho jako z pohádky? Chtěla jste ve svůj velký den vypadat jako princezna z nejkrásnější pohádky? Disney vám to nyní umožní – představil novou kolekci svatebních šatů, které můžete mít na své svatbě i vy!

Šestnáct věrných kopií

Kolekce Disney Tale Wedding Dress se spojila se značkou Allure Bridal, a pod vedením módního návrháře jménem Alfred Angelo vzniklo šestnáct modelů svatebních šatů, které si ve vteřině zamilujete. Jsou rozděleny do dvou kategorií – The Disney Fairy Tale Weddings Collection s devíti typy šatů a Disney Fairy Tale Weddings Platinum Collection se sedmi – ještě luxusnějšími!

Všechny šaty mají být velice blízkou věrnou kopií jejich ilustrovaných předloh. Těšit se můžete na šaty ve stylu Jasmine, Popelky, Sněhurky, Ariel, Aurory, Belle, Pocahontas, Rapunzel a Tiany. Jejich kráse dodá ještě zdobení korálky, kamínky, organzovými květy, výšivkami či perleťovými třpytivými flitry. Samozřejmostí je i to, že šaty jsou ušité z pravého hedvábí. Představu o šatech si můžete udělat na tomto odkaze: https://allurebridals.com/disney/styles. Příjemnou zprávou pro zájemkyně je i dostupnost šatů ve velikosti 0-30.

Cena za pohádku

Cena za Platinum verzi šatů se pohybuje od 3 500 do 9 500 dolarů, což je v přepočtu přibližně od 74 000 až ke 200 000 Kč. Jejich dostupnější sestra je v cenové hladině od 1 200 do 2 600 dolarů, přibližných 25 000 až 55 000 Kč, což už je pro peněženku běžného smrtelníka přijatelnější.

Kde šaty zakoupit?

Bohužel, u nás (alespoň zatím) k dostání nebudou. Pro své pohádkové šaty byste museli trošku dále – jsou totiž k zakoupení v USA, postupně svůj prodej pro úspěch v minulém roce expandují i do dalších částí světa. Platinum šaty k zakoupení pouze v obchodě Kleinfeld Bridal v New Yorku a v Torontu.

Disney svatba se vším všudy

Šaty jsou důležitým prvkem svatby, co je ale neméně důležité, je také to, kde se bude svatba konat. Disney nabízí i speciálně stylizovaná místa pro konání svateb – na Floridě, Havaji, v Californii či na výletní lodi v amerických vodách. Nabídku můžete nalézt zde: https://www.disneyweddings.com/weddings/locations/. Bude postaráno i o zábavu, výzdobu a vše bude tak jedna velká pohádka, která začne právě vaši „Žili spolu šťastně až do smrti“.

Jak se vám líbí nová pohádková kolekce? A prožili byste ráda svůj den na jednom z Disney svatebních míst? Napište nám!

Ohodnoťte tento článek:
3,5
Právě čtete

Nová kolekce Disney šatů: Před oltářem jako opravdová princezna!